Türk Doğal Taşları İsrail Sektörel Ticaret Heyeti (20-23 Mart 2023)
20-23 Mart 2023 tarihleri arasında İsrail'in Tel Aviv şehrinde gerçekleştirilmesi planlanan Doğal Taş Sektörel Ticaret Heyeti'ne katılmak isteyen firmalarımızın aşağıdaki soruları eksiksiz cevaplamaları gerekmektedir.

Başvurunuzun Birliğimizce değerlendirmeye alınabilmesi için bu formun ve duyuruda belirtilen evrakların (Aşağıda evrakları indirmeniz için link verilmiştir) doldurularak, ıslak imzalı  ve kaşeli  hallerinin taratılması ve serkan.ertan@immib.org.tr adresine iletilmesi gerekmektedir. Ayrıca  duyuruda belirtilen katılım bedelinin de aşağıdaki Birlik hesabına yatırılarak ödeme dekontunun yine  serkan.ertan@immib.org.tr  adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Heyete katılım kontenjanı sınırlı olup, başvuru adımlarının tümünü tamamlayan firmalar sırasıyla heyete dahil olabileceklerdir. Son başvuru tarihi 22 Kasım 2022 Salı saat 17:30'dur. 

Her firmadan en fazla 2 temsilci heyete katılabilecektir.   İMİB üzerinden ihracatını gerçekleştirmiş, firmadan katılacak kişiler için bir kişi bedeli 1.000 USD, iki kişi toplam bedeli 2.000 USD olmak üzere tek fiyat uygulaması yapılacaktır.  İMİB üyesi olmayan firmalar ve/veya İMİB üyesi olup İMİB üzerinden ihracatı bulunmayan firmalar içinse bir kişi bedeli 3.575 USD, iki kişi toplam bedeli 4.550 USD olacaktır.

İSTANBUL MADEN İHRACATÇILARI BİRLİĞİ - USD HESABI
BANKA       : VAKIFLAR BANKASI
ŞUBE          : GÜNEŞLİ TİCARİ 
IBAN (USD): TR97 0001 5001 5804 8012 0284 44

Heyet başvuru evraklarını indirebileceğiniz link: https://tinyurl.com/israilevraklar

Not: Heyete katılım için kontenjan sınırlı sayıda olup yoğun talep olması durumunda; başvuruda bulunan firmanın İMİB üyeliğinin olması ve ihracatının İMİB üzerinden geçen oranı, başvuru formunun doldurulmuş olması, heyete ilişkin gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edildiği tarih, heyet katılım bedelinin yatırıldığı tarih gibi kriterleri karşılayan firmalara öncelik sağlanacaktır

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy