e-WYKŁADY DLA UCZNIÓW
Szanowni Państwo,

poniżej znajduje się lista e-wykładów dla uczniów. Zapraszamy Państwa do zapisywania szkół i klas na e-wykłady. Na każdy wykład należy zapisać się oddzielnie - dokonując pełnej rejestracji.
Do rejestracji niezbędne jest podanie danych szkoły, imienia i nazwiska nauczyciela i adresu mailowego na który zostanie przesłany link do połączenia. Miejsce do wprowadzenia pytań do wykładowcy znajduje się pod tematem każdego e-wykładu, odpowiedzi zostaną udzielone podczas wykładu. Termin realizacji e-wykładu będzie ustalany indywidualnie z poszczególnymi nauczycielami. Zapraszamy Państwa do rejestracji i zgłaszania pytań do wykładowców poprzez niniejszy formularz.

Serdecznie zapraszam,
Magdalena Wertyńska
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu mailowego oraz mojego wizerunku w postaci fotografii oraz innej postaci audiowizualnej, dla celów Programu „Moje finanse” Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Bielawskiej 6/20, kod 02-511, oraz na przekazywanie ich do wykorzystania w trakcie badań ewaluacyjnych, realizowanych przez podmiot prowadzący ewaluację zewnętrzną programu „Moje finanse”, zleconą przez partnerów Programu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych).Oświadczam, iż zostałem/łam poinformowany/na że: Administratorem danych osobowych jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie (02-511), ul. Bielawska 6/20. Celem przetwarzania danych jest realizacja programu „Moje finanse”. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 pkt b, zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO). Państwa dane osobowe mogą być przekazywane do podmiotów prowadzących ewaluację zewnętrzną programu oraz podmiotów i osób współpracujących z Administratorem w celu prawidłowej realizacji programu. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania, rozliczenia i zakończenia programu. Macie Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Macie Państwo prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych do ich sprostowania i aktualizacji jeśli nie są one zgodne ze stanem rzeczywistym. Państwa dane nie będą podlegały profilowaniu. *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy