e-WYKŁADY DLA UCZNIÓW
Szanowni Państwo,

poniżej znajduje się lista e-wykładów dla uczniów. Zapraszamy Państwa do zapisywania szkół i klas na e-wykłady. Na każdy wykład należy zapisać się oddzielnie - dokonując pełnej rejestracji.
Do rejestracji niezbędne jest podanie danych szkoły, imienia i nazwiska nauczyciela i adresu mailowego na który zostanie przesłany link do połączenia. Miejsce do wprowadzenia pytań do wykładowcy znajduje się pod tematem każdego e-wykładu, odpowiedzi zostaną udzielone podczas wykładu. Termin realizacji e-wykładu będzie ustalany indywidualnie z poszczególnymi nauczycielami. Zapraszamy Państwa do rejestracji i zgłaszania pytań do wykładowców poprzez niniejszy formularz.

Serdecznie zapraszam,
Magdalena Wertyńska
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu mailowego oraz mojego wizerunku w postaci fotografii oraz innej postaci audiowizualnej, dla celów Programu „Moje finanse” Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Bielawskiej 6/20, kod 02-511, oraz na przekazywanie ich do wykorzystania w trakcie badań ewaluacyjnych, realizowanych przez podmiot prowadzący ewaluację zewnętrzną programu „Moje finanse”, zleconą przez partnerów Programu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych).Oświadczam, iż zostałem/łam poinformowany/na że: Administratorem danych osobowych jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie (02-511), ul. Bielawska 6/20. Celem przetwarzania danych jest realizacja programu „Moje finanse”. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 pkt b, zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO). Państwa dane osobowe mogą być przekazywane do podmiotów prowadzących ewaluację zewnętrzną programu oraz podmiotów i osób współpracujących z Administratorem w celu prawidłowej realizacji programu. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania, rozliczenia i zakończenia programu. Macie Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Macie Państwo prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych do ich sprostowania i aktualizacji jeśli nie są one zgodne ze stanem rzeczywistym. Państwa dane nie będą podlegały profilowaniu. *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy