V Міжнародний форум молодих бібліотекарів УБА, 22-23 квітня 2020р., м. Київ
Молодіжна секція ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує взяти участь у V Міжнародному форумі молодих бібліотекарів УБА, який відбудеться 22-23 квітня 2020 р. у м. Київ на базі Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки України імені В. Г. Заболотного.

Організатор Форуму: Молодіжна секція ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Партнер Форуму: Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В. Г. Заболотного.

Тема Форуму – «Партнерство & Співпраця».

В єдності сила! Ефект синергії неможливо переоцінити, тому бібліотеки співпрацюють з бібліотеками, партнеряться з бізнесом та громадськими організаціями. Саме партнерство та співпраця відкривають нові можливості для бібліотек. Поговоримо про це? Ти – молодий бібліотекар та бажаєш розширити зв'язки своєї бібліотеки або поділитись своїм успішним кейсом? Тоді не пропусти таку нагоду та реєструйся на участь у V Міжнародному форумі молодих бібліотекарів УБА за формою.

P. S. Ми відкриті, тож будемо раді вітати досвідчених членів УБА на Форумі молодих! Не зволікайте та реєструйтесь за формою. До зустрічі у Києві на Форумі молодих бібліотекарів УБА!

Метою Форуму є зустріч молодих бібліотекарів для обговорення інноваційних напрямів діяльності. Це чудова можливість відкрити для себе нові можливості у професії, обмінятись ідеями та результатами бібліотечних ініціатив, познайомитись з колегами з України та світу, налагодити нові партнерства. У програмі заходу - доповіді, презентації успішних кейсів співпраці з різними організаціями, обговорення та дискусії, знайомства, нетворкінг та неформальне спілкування.

Робочі мови Форуму: українська, англійська.

До 20 березня 2020 р. триває набір учасників Форуму із доповіддю. За результатами відбору організаційний комітет може включити Вашу доповідь в основну програму чи відхилити. Доповідачі, внесені в програму, не сплачують реєстраційний внесок. Повідомлення про включення (відхилення) доповіді в програму Форуму надійде на адресу особистої електронної пошти 25 березня 2020 р. Вимоги до доповіді: 20 хв. виступу + 5 хв. запитання, супровід виступу презентацією. Презентації будуть розміщені у закритому розділі на порталі УБА.

Реєстрація для учасників відкрита до 1 квітня 2020 р.

Контакти Організаційного комітету:
smb-uba@ukr.net, тел. 044 383-14-32
ПІБ *
Вказати повністю
Your answer
Місце роботи *
Your answer
Посада *
Your answer
Номер членського квитка УБА
Your answer
Рік народження
Your answer
Контактні дані
Телефон *
+380
Your answer
Email *
Your answer
Тип участі *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ВГО "Українська бібліотечна асоціація". Report Abuse