Příprava a zapojení koní do hiporehabilitace 2019 Informace a závazná přihláška pro týdenní intenzivní praxi ve stanovených termínech
Praxe je otevřena všem bez nutnosti vzdělání v oboru či předchozí zkušenosti, pro všechny, kdo se chtějí o tomto specifickém oboru tréninku a zapojení koní dozvědět. Podmínkou je minimální věk 18 let a pozitivní vztah ke koním. Ideální možnost pro majitele koní, kteří by se chtěli touto cestou vydat. Počet účastníků je limitován, což zajistí individuální přístup v rámci praxe a dostatek prostoru na dotazy, atd.

Praxe probíhá v jízdárně Ekofarma Tanvald, Polní 644 v předem vyhlášených termínech (viz přihláška dole).
Praxe probíhá od pondělí do pátku v průměru 8 hodin denně. Hlavní náplní praktické výuky je aktivní zapojení praktikanta do běžného provozu hiporehabilitace. Součástí je i trénink koní.
Průběh: Začátek je v pondělí v 8:00. Konec praxe je v pátek v odpoledních hodinách.

Cíl: Absolvováním této intenzivní praxe si účastník může zažít práci s hiporehabilitačními koňmi, dozvědět se o specifikách jejich přípravy a zatížení. Tato zkušenost mu může pomoci při rozhodování o své budoucí profesi a zaměstnání.

Odborný garant praxe: Radka Copová
Lektorky: Radka Copová, Monika Záveská

Cena: 2.000 Kč.

Vybavení: Pro praxi potřebujete pracovní oblečení (kalhoty) a pevné boty. Hipoterapie je venkovní aktivita prováděná za každého počasí.

Ubytování nezajišťujeme. V okolí jízdárny naleznete možnost ubytování podle svých preferencí.

V případě nejasností nás kontaktujte emailem na svitani@svitani-hiporehabilitace.cz nebo telefonicky na čísle 735 221 859.

Těšíme se na Vás!
Příjmení, Jméno, titul *
Your answer
Kontaktní emailová adresa *
Your answer
Kontaktní telefon *
Your answer
Fakturační adresa *
Název, adresa, IČ
Your answer
Vaše profese: *
Your answer
Vaše zkušenost s koňmi: *
Termíny praxe
Zvolte termín praxe. Pokud je nějaký termín již plný a máte o něj zájem, můžete se nahlásit jako náhradník. Možnost přihlášení jako náhradník po naplnění kapacity v daném termínu bude v přihlášce uvedena textem (náhradník).
Platební a storno podmínky
Cena: 2.000 Kč. Pro členy ČHS platí zvýhodněná cena 1.900 Kč.
Po odeslání závazné elektronické přihlášky vám bude zaslána faktura. Po jejím uhrazení bude vaše místo potvrzeno. V případě neúčasti se poplatek nevrací, ale můžete za sebe poslat náhradníka. Nejsme plátci DPH.
Platební a storno podmínky jsem přečetl/a a souhlasím *
Poznámka
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy