Pieteikums konferencei
!!!! ŠOBRĪD PIETEIKŠANĀS SLĒGTA. AIZPILDOT ANKETU JŪS TIKSIET REGISTRĒTS RINDĀ UN SAŅEMSIET PAZIŅOJUMU,JA KĀDA VIETA ATBRĪVOSIES !!!

Labdien,
Vēlamies Jūs aicināt uz VSIA "Rīgas cirks" un Labklājības rezidenču tīkla (Well-being Residency Think-Tank) rīkotu starptautisku konferenci “Labklājības rezidences: kultūras potenciāls sadarbībai ar sociālās un veselības aprūpes jomām” 2019. gada 7. maijā Rīgas cirka Mazajā zālē.

Konferencē medicīnas, sociālā un mākslas sektora speciālisti dalīsies pieredzē un zinātniskos pētījumos par mākslas pozitīvo ietekmi uz sociālās un veselības aprūpes sektoru, kā arī stāstīs par jau esošiem veiksmīgiem sadarbības modeļiem Latvijā un ārvalstīs.

Konference sociālās un medicīnas aprūpes darbiniekiem, kultūras profesionāļiem, kā arī pašvaldības iestāžu pārstāvjiem – ar iepriekšēju pieteikšanos, bez maksas.

Pieteikšanās līdz 2019. gada 30. aprīlim. Vietu skaits ierobežots.

------------
Kopš 2018. gada jūnija Rīgas cirks sadarbībā ar 5 organizācijām no Krievijas, Latvijas, Somijas un Zviedrijas strādā pie Labklājības rezidenču tīkla (Well-being Residency Think-Tank) projekta, kura ietvaros izstrādā metodes un instrumentus, lai uzsāktu labklājības rezidenču praksi katrā no šīm valstīm. Projektā bez Rīgas cirka piedalās: Sansusī rezidence (Latvija), Starpdisciplinārā mākslas asociācija Piste (Rovaniemi, Somija), Sociālais un jaunatnes kultūras centrs (Sortavala, Krievija), Norbotenas reģiona dome (Zviedrija), Arts Promotion Centre (Somija). Labklājības rezidenču tīkla projektu atbalsta Baltijas jūras valstu padome.

----------------
Iesniedzot anketu, Jūs piekrītat, ka anketā sniegtos personas datus (vārds, uzvārds, e-pasta adrese, organizācija) apstrādās VSIA "Rīgas cirks". Šie dati nepieciešami, lai nodrošinātu Jūsu akreditāciju konferencei.

VSIA "Rīgas cirks" apņemas šajā anketā sniegtos datus nenodot trešajām personām, kā arī nodrošināt to dzēšanu, ja izteiksiet šādu vēlmi.

Vārds *
Name
Uzvārds *
Surname
Organizācija *
Organisation
Profesija *
Profession
Epasts *
E-mail adress
Pilsēta *
City
Kur Jūs uzzinājāt par iespēju apmeklēt konferenci?
Where did you find out about the conference?
Piekrītu, ka mani dati tiek nodoti "VSIA Rīgas cirks" rīcībā
I give my permission for Rigas cirks gather and use my personal data, that i have given in this form to:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of VSIA Rīgas cirks. - Terms of Service