Заявка на дистанційний курс
Дані з цієї форми автоматично будуть відправлені на електронну скриньку викладача дистанційних курсів. Вас буде включено до списку першої ж групи з цього курсу. Перед початком навчання тьютор надішле всі необхідні інструкції на вказану Вами електронну пошту.
Організаційний внесок за один курс - 400 грн
Email address *
Прізвище: *
Your answer
Ім'я: *
Your answer
По батькові: *
Your answer
Назва дистанційного курсу *
Посада: *
Приклад: завідувач кафедри методики викладання навчальних предметів та освітнього менеджменту Тернопільського обласного комунального інституту
Your answer
Вкажіть область, де Ви проживаєте *
Місце роботи (повна адреса установи/закладу): *
Приклад: Інститут педагогіки НАПН України, 04053, Україна, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-Д
Your answer
Контактний (мобільний) телефон: *
Your answer
Контактний E-mail: *
Your answer
Контактний E-mail установи/закладу (при наявності)
Your answer
Рахунок-фактура (організаційний внесок за дистанційний курс)
Чи оплатили ви дистанційний курс? *
Якщо Ви є власником Подарункового ваучера, впишіть його реєстраційний номер
Your answer
Будь ласка, дайте згоду на обробку персональних даних *
Required
З умовами ознайомлений: *
1. Організаційний внесок за двотижневий курс становить 400 грн. Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок через ПриватБанк зручним для учасника способом.2. Після успішного проходження відповідного дистанційного курсу, що триває два тижні (10 годин), учасник отримує електронний сертифікат Академії інноваційного розвитку освіти. Якщо учасник не завершив навчання, сертифікат не видається та кошти не повертаються.3. Після проходження трьох курсів з будь-якої вибраної тематики, загальна кількість яких становить 30 год., кожний учасник отримує оригінальний сертифікат з мокрою печаткою Академії інноваційного розвитку освіти. Дані сертифікати можуть бути враховані під час педагогічної атестації.4. Організатори залишають за собою право скасувати або перенести навчання через не сформування навчальної групи або в результаті непередбачених подій. У разі скасування навчання кошти повертаються на рахунок учасника у повному обсязі, або – якщо учасник погодиться – йому буде запропонований інший термін навчання.5. Вирішення додаткових організаційних питань здійснюється через систему повідомлень електронної пошти (електронна скринька для зворотнього зв’язку air.edu.ua@gmail.com) або в телефонному режимі з модератором сайту Скрипкою Ганною (тел.+38066-449-40-99) чи з організатором АІРо Клясен Наталією (тел.+38066-202-77-17)
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service