Dienas nometne "Iespēja tev un man!"
Dienas nometne "Iespēja tev un man!" Višķu, Dubnas, Ambeļu un Maļinovas pagastu jauniešiem vecumā no 13 - 18 gadiem. 
Dienas nometnes galvenais mērķis ir triju dienu garumā veicināt jauniešu pašiniciatīvu nodarboties ar sportu un ievērot veselīgu dzīvesveidu,  rosināt jauniešu lietderīgu brīvā laika pavadīšanas iespēju dažādošanu caur neformālo izglītību, rosināt lokālās piederības apziņas un patriotisma aktualizēšanu, stiprināšanu jauniešu vidū caur tautas dejām.
Dienas nometnes pirmajā dienā jaunieši pulcēsies Maļinovas saieta namā, kur arī norisināsies pārējo divu nometnes dienu aktivitātes. Jaunieši tiks iepazīstināti ar neformālās izglītības iespējām caur teorētiskām un praktiskām nodarbībām. Dienas otrajā daļā jaunieši caur dažādām aktivitātēm tiks iepazīstināti ar veselīga dzīvesveida veicināšanas iespējām savā ikdienā. Dienas nometnes otrā diena sāksies ar rīta rosmi, kas motivēs jauniešus iekļaut to savā ikdienas rutīnā. Caur praktiskām nodarbībām tiks turpināta tēma par veselīgu dzīvesveidu un tā iekļaušanu ikdienā. Savukārt, dienas otrajā daļā jaunieši tiks iepazīstināti ar tautas dejām, kas stiprina lokālo piederību un patriotismu.
Noslēdzošajā dienā jauniešiem būs iespēja piedalīties meistarklasē par ielu vingrošanu, ko pasniegs biedrība “Daugavpils ielu vingrotāji.” Meistarklasē jaunieši iepazīsies ar ielu vingrošana, tās principiem un praktiski varēs izmēģināt dažādas piedāvātās aktivitātes. Dienas nometnes noslēgumā jauniešiem tiks
pasniegti apliecinājumi par dalību nometnē.
Dienas nometne norisānies Maļinovas pagasta saieta namā no 16. līdz 18.augustam.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds: *
Vecums: *
Pagasts: *
Kāpēc vēlies piedalīties dienas nometnē "Iespēja tev un man!"?  *
Kādu aktivitātes un iespējas jauniešiem Tu vēlētos ieviest savā pagastā?  *
Vai tu esi veģetārietis/vegāns?  *
Vai Tev ir kādas veselības problēmas/alerģijas?  *
Telefona numurs: *
E-pasts: *
Vai Tev ir kādi jautājumi organizatoriem? 
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy