Zgłoszenie na studia podyplomowe "Interwencja kryzysowa i wsparcie psychospołeczne"
Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w studiach umożliwiających pozyskanie wiedzy z zakresu psychologii kryzysu i efektywnych umiejętności warunkujących możliwości efektywnego reagowania i podejmowania profesjonalnego wsparcia, tj. skutecznej interwencji w sytuacji kryzysu.

Data rozpoczęcia zajęć: 7 maja (piątek) 2021 r.

Aby zapisać się na studia, prosimy o wypełnienie niniejszego formularza.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 500 237 020
lub mailowy pod adresem biuro@annaszywala.pl
Dane osobowe Zgłaszającego
Dane są niezbędne do zgłoszenia Państwa uczestnictwa w studiach podyplomowych.
Imię i nazwisko *
Numer kontaktowy *
Adres e-mail *
Miejsce pracy / stanowisko
Deklaracje
Zgłoszenie udziału w studiach podyplomowych "Interwencja kryzysowa i wsparcie psychospołeczne" poprzez wypełnienie niniejszego zgłoszenia wymaga odniesienia się do następujących oświadczeń:
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych związanych z zapisem na studia podyplomowe "Interwencja kryzysowa i wsparcie psychospołeczne" *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w tym formularzu związanych z zapisem na studia podyplomowe (administratorem danych osobowych jest organizator szkolenia). Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Rozumiem, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dotyczy tylko danych osobowych zawartych w tym formularzu.
Zgoda na otrzymywanie informacji *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze handlowym w zakresie organizowanych szkoleń, kursów, webinarów, lekcji otwartych i konferencji. Zgoda dotyczy możliwości otrzymywania takich informacji drogą elektroniczną (na podane w formularzu "adresy e-mail") od Firmy Szkoleniowo-Doradczej Anna Szywała. Rozumiem, że konieczność oczekiwania wyrażenia takiej zgody jest konsekwencją obowiązywania ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Udzielenie odpowiedzi "Nie" nie przekreśla możliwości realizacji zgłoszenia udziału w studiach podyplomowych.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy