Αγαπητοί/ες
Ονομάζομαι Παντελής Μαράκος και εκπονώ τη διδακτορική μου διατριβή στο Τμήμα Ιστορίας και Αρχαιολογίας του ΕΚΠΑ, με τίτλο «Η ψηφιακή αφήγηση ιστοριών (digital storytelling) στα αρχαιολογικά μουσεία της Ελλάδας: Νέοι μέθοδοι προσέγγισης των Millennials».
Στο πλαίσιο εκπόνησης της διδακτορικής μου διατριβής, διεξάγεται έρευνα ερωτηματολογίου για την διερεύνηση της ενασχόλησης των Millennials (σπουδαστών και εργαζομένων σε ΑΕΙ) με τα ψηφιακά μέσα αλλά και την σχέση τους με τα μουσεία.
Λάβετε υπόψη ότι τα ερωτηματολόγια είναι ανώνυμα και οι απαντήσεις σας εµπιστευτικές, θα χρησιμοποιηθούν στο πλαίσιο της έρευνας υπό τη µορφή πινάκων και στατιστικών δεικτών.
Η συμμετοχή σας είναι σημαντική.
Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας. Για οποιαδήποτε διευκρίνιση παραμένω στη διάθεση σας (
pmarakos@arch.uoa.gr)