АНКЕТА ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ ОБЛАСТІ
Email *
ПРІЗВИЩЕ, ІМ’Я, ПО БАТЬКОВІ *
ПОСАДА *
РАЙОН, МІСТО, ОТГ *
ЯКУ ПІДГОТОВЧУ РОБОТУ ЩОДО ПЕРЕВЕДЕННЯ ДО 1 ВЕРЕСНЯ 2024 РОКУ ЗАКЛАДІВ, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, У СТАТУС ГІМНАЗІЇ АБО ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ ВИ ПЛАНУЄТЕ ЗДІЙСНИТИ (відповідно до статті 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту» районні, міські, сільські, селищні ради забезпечують розвиток мережі комунальних початкових шкіл і гімназій. Водночас відповідна рада має забезпечити функціонування діючих закладів, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, але не довше ніж до 1 вересня 2024 року)?
ЯКИМИ, НА ВАШ ПОГЛЯД, МАЮТЬ БУТИ МЕХАНІЗМИ ВЗАЄМОДІЇ МІСЦЕВИХ ГРОМАД З ОБЛАСНОЮ РАДОЮ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ІНТЕРЕСІВ ГРОМАД ПРИ СТВОРЕННІ МЕРЕЖІ КОМУНАЛЬНИХ ЛІЦЕЇВ (відповідно до статті 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту» рішення про утворення комунальних ліцеїв як окремих юридичних осіб приймають виключно Верховна Рада Автономної Республіки Крим, обласні, міські ради (міст з населенням понад 50 тисяч осіб))?
ЯКОЮ ВИ БАЧИТЕ В НИНІШНІХ УМОВАХ І В ПЕРСПЕКТИВІ РОЛЬ ОПОРНИХ ЗАКЛАДІВ У ВАШИХ РАЙОНАХ (ОТГ) (у прикінцевих та перехідних положеннях Закону України «Про повну загальну середню освіту» внесено зміни до частини другої статті 13 Закону України «Про освіту», відповідно до яких опорні заклади освіти мають забезпечувати здобуття виключно початкової та базової середньої освіти і не пізніше 1 вересня 2024 року припинити забезпечувати здобуття профільної середньої освіти)?
ЯКОЮ ВИ БАЧИТЕ В НИНІШНІХ УМОВАХ І В ПЕРСПЕКТИВІ РОЛЬ ОСВІТНІХ ОКРУГІВ У ВАШИХ РАЙОНАХ (ОТГ) (у прикінцевих та перехідних положеннях Закону України «Про повну загальну середню освіту» внесено зміни до частини другої статті 13 Закону України «Про освіту», в якій зазначалося, що з метою запровадження профільного навчання створюються освітні округи. Наразі освітні округи в Законах України «Про освіту» і «Про повну загальну середню освіту» не згадуються, хоча постанова Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 р № 532 «Про затвердження Положення про освітній округ і опорний заклад освіти» є чинною)?
ЯКОЮ ВИ БАЧИТЕ В НИНІШНІХ УМОВАХ І В ПЕРСПЕКТИВІ РОЛЬ МІЖШКІЛЬНИХ РЕСУРСНИХ ЦЕНТРІВ (у статті 52 Закону України «Про повну загальну середню освіту» зазначається, що з метою забезпечення належного рівня організації освітнього процесу заклади загальної середньої освіти можуть використовувати матеріально-технічну базу міжшкільних ресурсних центрів, які діють відповідно до положення, затвердженого наказом МОН України від 09.11.2018 № 1221)?
ЧИ РОЗРОБЛЕНО У ВАШІЙ ОТГ (МІСТІ) ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН РЕФОРМУВАННЯ МЕРЕЖІ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ВІДПОВІДНО ДО ВИМОГ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА? ДЕ І ЯК ВИ ЙОГО ОПРИЛЮДНИЛИ (ПЛАНУЄТЕ ОПРИЛЮДНИТИ)?
ЯКИМИ, НА ВАШ ПОГЛЯД, Є МОЖЛИВІ РИЗИКИ РЕОРГАНІЗАЦІЇ МЕРЕЖІ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ У ВАШІЙ ОТГ (МІСТІ)? ОЦІНІТЬ РІВЕНЬ РИЗИКІВ ЗА 3-БАЛЬНОЮ ШКАЛОЮ (1 – низький рівень, 2 – середній, 3 – високий).
ЯКИМ Є РІВЕНЬ ГОТОВНОСТІ ВАШОЇ ОТГ (МІСТА) ДО РЕОРГАНІЗАЦІЇ МЕРЕЖІ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЗА 5-БАЛЬНОЮ ШКАЛОЮ
ЗОВСІМ НЕ ГОТОВІ
ПОВНІСТЮ ГОТОВІ
Clear selection
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy