Wakacyjne spływy kajakowe po jeziorze Rosnowieckim i Chomęcickim
Spływ kajakowy od przystani wędkarskiej na akwenie jeziora Rosnówko do plaży gminnej na jeziorze Chomęcickim i z powrotem. Projekt skierowany jest do wszystkich mieszkańców gminy Komorniki w różnym przedziale wiekowym. Niski stopień trudności spływu umożliwia uczestnictwo całych rodzin. Na potrzeby uczestników spływu do dyspozycji będzie 13 kajaków dwuosobowych wraz z osprzętem. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszenia, każdy mieszkaniec Gminy może brać udział w spływie tylko raz w sezonie.
Dostępne będą również dwie plaże na początku i na końcu spływu, z możliwością bezpiecznego wodowania sprzętu pływającego. Na plaży znajdującej się na jeziorze Chomęcickim, która połozona jest w połowie proponowanej trasy uczestnicy będą mieli zaplanowany krótki odpoczynek regeneracyjny z możliwością wykąpania się w jeziorze.

Współorganizatorem przedsięwzięcia będzie KS Stomil Poznań, który na co dzień prowadzi sekcję kajakową. Uczestników spływu obowiązywał będzie regulamin spływu. Spływ dla mieszkańców będzie bezpłatny. Zbiórka pół godziny przed startem.


Email address *
Wybieram spływ *
Imię uczestnika *
Your answer
Imię drugiego uczestnika *
Your answer
Nazwisko uczestnika *
Your answer
Numer telefonu UCZESTNIKA *
Your answer
Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią. *
Required
Miejsce zamieszkania
Your answer
Zapoznałem/am się z regulaminem spływu *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service