TERAPIA SIMONTONOWSKA BIAŁYSTOK
Warsztaty stacjonarne Terapii Simontonowskiej w Białymstoku: 15-18 października 2021 roku.

Koszt uczestnictwa w warsztatach od osoby wynosi 450 zł. Warsztaty przeznaczone są dla osób doświadczających choroby nowotworowej oraz osób wspierających. Warsztaty Terapii Simontonowskiej odbywać się będą w Białymstoku 15-18 października 2021 r. w godzinach: 09:00 - 15:00 (dokładny adres warsztatów przesłany będzie w wiadomości potwierdzającej uczestnictwo).

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu zapisu na warsztaty Terapii Simontonowskiej w Białymstoku. Po wypełnieniu formularza w przeciągu kilku dni otrzymają Państwo maila z potwierdzeniem zapisu na listę uczestników warsztatów i pozostałymi informacjami. W przypadku braku dostępnych miejsc otrzymają Państwo informacje o zapisie na listę rezerwową.

W przypadku nie zebrania się minimalnej liczby osób uczestniczących warsztaty mogą zostać odwołane.
Adres e-mail: *
Numer telefonu: *
Chcę wziąć udział w warsztatach Terapii Simontonowskiej w terminie: *
Required
Imię i Nazwisko: *
Czy jesteś osobą? *
W warsztatach chcę wziąć udział? *
Podaj imię i nazwisko osoby, z którą chcesz wziąć udział w warsztatach:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Psychoonkologii "Idźmy Dalej" z siedzibą w Białymstoku, przy ul. Spółdzielcza 8/313, 15-369 Białystok, dla celów związanych z organizacją warsztatów i wsparcia dla osób chorujących onkologicznie i ich bliskich zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy