הצטרפות לתביעה ייצוגית לפיצוי חולים בנפת חיפה
עמותת אזרחים למען הסביבה בשיתוף משפטנים פועלת לדרישת פיצוי לציבור מהמפעלים שגרמו לזיהום האוויר החמור בנפת חיפה בעשורים האחרונים ושבעקבותיהם נגרמה תחלואה עודפת בסרטן בקרב תושבי האזור.
העמותה בוחנת אפשרות להגשת תובענה ייצוגית כנגד המפעלים.
במידה וחלית בסרטן ריאות או נון-הודג'קין לימפומה (NHL) בעשור האחרון נשמח אם תמלא את פרטיך** על מנת שנוכל לבחון את השתתפותך בתביעה הייצוגית.
פנייתך תסייע בהוספת מידע אישי ובמסירת תצהיר שיהיה חלק חשוב של התיק.
לאחר בחינת הפניות יוחלט על האופן הראוי לקידום ההליכים, לרבות התאמת הפונים לשמש כתובעים מייצגים. יצוין כי על תובע ייצוגי קיימות חובות מיוחדות בקשר ללווי התיק וכן נטל של נשיאה בהוצאות משפט, ומצד שני, במקרה של פסיקת פיצוי, זכאות לגמול מיוחד. הסברים מפורטים אודות חוק תובענות ייצוגיות והמנגנונים הפועלים מכוחו ימסרו לפונים לאחר בחינה ראשונית של הפניות.
ההודעה מופנית בשלב זה לתושבי נפת חיפה (חיפה, טירת כרמל, נשר, קריית אתא, קריית ביאליק, קריית ים, קריית מוצקין, דלית אל-כרמל, עספיא, קריית טבעון, רכסים, מועצה אזורית זבולון) שחלו בסרטן ריאות או נון-הודג'קין לימפומה (NHL) בעשר השנים האחרונות.
**הפרטים יישמרו בידי העמותה ולא יועברו לצדדים שלישיים. רק מי שימצא מתאים להשתתף בתביעה וייתן הסכמתו לכך שמו ייכלל בכתב התביעה**.

Email address *
שם מלא *
Your answer
סוג המחלה *
Your answer
שנת גילוי המחלה *
Your answer
ישוב מגורים *
Your answer
תקופת המגורים בישוב *
Your answer
טלפון *
Your answer
הערות
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service