Wakacje - czas na formację! Webinar
1.07 (poniedziałek) o godz. 20:30 odbędzie się webinar Kasi Marcinkowskiej - autorki projektów Serce Kobiety | uBOGAcONA - pod hasłem "Wakacje - czas na formację" - spotkanie, podczas którego będziemy nastawiać nasze kobiece serca na drogę wakacji!
Jakże idealnie na półmetku roku!

Może...

jesteś użytkowniczką Kalendarza Kobiety 2019 i czujesz, że na półmetku roku potrzebujesz umocnienia i inspiracji do dalszej pracy?

zrobiłaś przerwę w programie i nie wiesz, jak wrócić?

niedawno trafiłaś na projekt uBOGAcONA | Serce Kobiety i jeszcze nie do końca wiesz, czym jest formacja serca?

chciałabyś obrać nową drogę formacji, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

chciałabyś przeżyć niesamowitą przygodę tego lata?

... to może ten webinar jest właśnie dla Ciebie!


O czym będzie?
- Czym właściwie jest formacja?
- Jak nie zapomnieć o sercu w wakacje?
- Jak skorzystać z szansy, jaką niesie... lato?


Webinar jest bezpłatny.

Jak wziąć w nim udział?

opcja 1 - Link będzie wysłany mailowo do osób, które zapiszą się przez niniejszy formularz

opcja 2 - Link do transmisji będzie dostępny dla wszystkich użytkowniczek platformy https://ubogacona.pl (pojawi się w wiadomości wewnętrznej kilka minut przed rozpoczęciem)

Imię *
Your answer
E-mail *
Your answer
Wakacje - czas na formację!
Dane osobowe
1. Administratorem danych osobowych jest KiM Katarzyna Marcinkowska, ul. Krasińskiego 20d/2, 05-270 Marki, adres e-mail: km@sercekobiety.pl Zbierane dane są niezbędne dla umożliwienia chętnym udziału w webinarze “Wakacje - czas na formację!” (1.07.2019) i dane te nie będą udostępniane na zewnątrz.
2. Dane osobowe uczestnika będą wykorzystywane wyłącznie do kontaktu w związku z webinarem poprzez: kontakt organizatora z chętnym uczestnikiem.
3. Uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania poprzez kontakt z organizatorem. Po wniesieniu żądania o zmianę lub sprostowanie danych, organizator ma 24 godz. na spełnienie żądania. Żądanie usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, a także sprzeciw i żądanie zaprzestania przetwarzania, jak również cofnięcie zgody w dowolnym momencie jest równoznaczne z wolą nieuczestniczenia w webinarze.
4. Podanie danych (imię + adres e-mail) przez uczestnika jest konieczne do wzięcia udziału w webinarze. Opcjonalnie - ale osób chętnych - podanie nr telefonu, by otrzymać dostęp przez SMS.
5. Dane osobowe uczestnika nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
6. Dane osobowe uczestnika będą przechowywane do 3 dni po zakończeniu webinaru (po zakończeniu uczestnicy otrzymają mail z podsumowaniem).
7. Zgłaszający chęć dostępu do webinaru zobowiązany jest do podania prawdziwych danych osobowych.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Przymierze Wojowników. Report Abuse - Terms of Service