Přihláška na podzimní Kurz JÓGOVÉ PRAXE od 14.9. 2021
Další otevření úspěšného KURZU JÓGOVÉ PRAXE uvítá každý, kdo chce proniknout hlouběji do tajemství jógy. Pokud znáte jógu jen z otevřených lekcí, máte příležitost prohloubit svou jógovou praxi. Budeme praktikovat dýchací a koncentrační techniky, mudry, asány a meditace. Ukážeme si detailní techniku ásán přípravných i složitějších. Náplní je také filozofie jógy a základy ajurvédy.
Jedna lekce bude navazovat na druhou. Kurz má pokaždé jiný koncept, proto absolventi kurzu rádi pokračují a stále objevují nové.

❖ Kurz Jógové praxe začne od ÚT 14.9.2021 vždy od 17:00 – 18:30 hod, (kromě 28.9.), poslední lekce je 30.11. 2021.
11 lekcí, cena kurzu je 2.530,-Kč

❖ KDE? V krásném prostředí Jurty ve F-M, Lískovec u Frýdku-Místku, vedle domu s č.p. 251, tento prostor je v zimních dnech plně vytápěný a má k dispozici pohodlné zázení se sociálním zařízením, parkování a krásnou zahradu s rybníky.
❖ Kurzem vás provede lektorka Mgr. Bc. Eva Svobodová, certifikace Yoga Alliance, 200 Hr Hatha and Ashtanga, Shiva Yoga Peeth school, Indie, více o lektorce na www.jogasevou.cz (sekce o mně)
❖ Kapacita jurty je 10 osob

Tento kurz je vhodný i pro úplné začátečníky, jelikož se budeme zabývat jógou od základu až po hlubší aspekty jógy. V Jurtě jsou dispozici podložky, deky.

Přihlásíte se vyplněním tohoto formuláře, na kterém dole dáte odeslat a následnou úhradou kurzovného do 2 dnů.
Bližší info o obsazenosti kurzu na T: 606 742 174 nebo E: eva@jogasevou.cz
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Clear selection
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon: *
Adresa:
Město, ulice a č.p.
Kde jste se o workshopu dozvěděl(a)?
*
Required
Údaje pro platbu a platební podmínky:
Cena celého kurzu 10 lekcí je 2.530,-Kč.

Pro Vaši rezervaci je důležitá úhrada co nejdříve z důvodu velkého zájmu o tento kurz a omezené kapacity, nejpozději do 2 dnů od zaslání přihlášky do kurzu.

ČSOB, a.s., číslo účtu: 172902537/ 0300
Variabilní symbol: 14092021
Do zprávy pro příjemce: vaše jméno a příjmení

Storno podmínky:
Potvrzená přihláška na příslušný workshop je oboustranně závazná a její zrušení podléhá obecným pravidlům stornovacích poplatků. Pakliže se kurzu nemůžete zúčastnit, jste povinni se z kurzu písemně odhlásit a uvolnit místo dalším zájemcům. V případě, že se písemně z kurzu neodhlásíte a kurzu se nezúčastníte, budou Vám taktéž účtovány stornovací poplatky. V případě, že nebude uhrazen doplatek ceny kurzu a současně se kurzu nezúčastníte, záloha celá propadá.
Stornovací poplatky:
Storno účasti minimálně 1 týden před termínem konání kurzu – stornopoplatek 50% ceny. Storno účasti méně než 2 dny před termínem konání kurzu – stornopoplatek 100% ceny. Stornopoplatkům se můžete vyhnout v případě, že za sebe najdete náhradníka, který se kurzu zúčastní. Účastník svým podpisem stvrzuje, že se seznámil s výše uvedenými podmínkami účasti na kurzu.
Potvrzení přihlášky
Tímto potvrzuji svou účast na kurzu jógy (připsáním úhrady Vám bude rezervováno místo)
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy