Přihláška na úterní Jarní Kurz JÓGOVÉ PRAXE                            od 19.3.2024 s Evou Svobodovou
Další otevření úspěšného KURZU JÓGOVÉ PRAXE uvítá každý, kdo chce proniknout hlouběji do tajemství jógy. Tentokrát se budeme věnovat tématicky sestavám psán i doporučením z Ajurvédy pro jarní období. V Ajurvédě v tento čas dominuje dosáhnout Kapha, která se hromadí v našich tělech už od zimních měsíců. Můžeme ji vnímat jako přírůstek tělesné hmotnosti a určité formy únavy.  Proto je jaro ideálním obdobím různých detoxů, půstů a to nejen těch fyzických. Naše jógová praxe by měla být v tomto ročním období dynamičtější, povzbuzující. Můžeme zkoušet nové, náročnější asány, na které jsme neměli v zimě náladu :-).  Zaměřme se na rozproudění lymfy v našem těle a nastartování metabolismu našeho těla.  Na jaře se zaměřujeme na orgány žlučník, játra, srdce. Harmonizovat budeme 3.čakru našeho středu Manipúru a srdeční 4.čakru Anahátu. Pokud znáte jógu jen z otevřených lekcí, máte příležitost prohloubit svou jógovou praxi. Budeme praktikovat dýchací a koncentrační techniky, mudry, asány a meditace. Ukážeme si detailní techniku ásán přípravných i složitějších. Náplní je také filozofie jógy a základy ajurvédy.
Jedna lekce bude navazovat na druhou. Kurz má pokaždé jiný koncept, proto absolventi kurzu rádi pokračují a stále objevují nové. Tento kurz je vhodný i pro úplné začátečníky, jelikož se budeme zabývat jógou od základu až po hlubší aspekty jógy. V Jurtě jsou dispozici pomůcky včetně jógamatek.

❖ Kurz Jógové praxe začne od ÚT 19.3.2024 vždy od 17:00 – 18:30 hod, každé úterý, vyjma 2.4. a 9.4.,
10 lekcí, cena kurzu je 2.420,-Kč

DÁREK PRO VÁS: pokud se zúčastníte také kurzu Meditace a osobního rozvoje, který navazuje a začíná v ÚT 19.3. od 18:50 (90min), čeká vás zvýhodněná nabídka ceny za oba kurzy ve výši 3980,-Kč, (ušetříte tak 940,-Kč).Jak na to? Je potřeba se přihlásit na oba kurzy na www.jogasevou.cz a uhradit celkovou částku s VS: 19032024


❖ KDE? V kouzelném prostředí Jurty ve F-M, Lískovec u Frýdku-Místku, vedle domu s č.p. 251, tento prostor je v zimních dnech plně vytápěný a má k dispozici pohodlné zázemí se sociálním zařízením, parkování a krásnou zahradu s rybníky.
❖ Kurzem vás provede lektorka Mgr. Bc. Eva Svobodová, s 15 letou praxí lektorování a mezinárodní zkušeností, certifikace Yoga Alliance, 200 Hr Hatha yoga, Ashtanga yoga, Meditation, Pranayama, Shiva Yoga Peeth school, Indie, více o lektorce na www.jogasevou.cz (sekce o mně)
❖ Kapacita jurty je 12 osob, výhoda menší skupinky


Přihlásíte se vyplněním tohoto formuláře, na kterém dole dáte odeslat a následnou úhradou kurzovného do 2 dnů.
Bližší info o obsazenosti kurzu na T: 606 742 174 nebo E: eva@jogasevou.cz
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Clear selection
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon: *
Adresa:
Město, ulice a č.p.
Kde jste se o workshopu dozvěděl(a)?
*
Required
Údaje pro platbu a platební podmínky:
Cena celého kurzu 10 lekcí je 2.420,-Kč.

Pro Vaši rezervaci je důležitá úhrada co nejdříve z důvodu velkého zájmu o tento kurz a omezené kapacity, nejpozději do 2 dnů od zaslání přihlášky do kurzu.

ČSOB, a.s., číslo účtu: 172902537/ 0300
Variabilní symbol: 19032024
Do zprávy pro příjemce: vaše jméno a příjmení


Storno podmínky:
Potvrzená přihláška na příslušný workshop je oboustranně závazná a její zrušení podléhá obecným pravidlům stornovacích poplatků. Pakliže se kurzu nemůžete zúčastnit, jste povinni se z kurzu písemně odhlásit a uvolnit místo dalším zájemcům. V případě, že se písemně z kurzu neodhlásíte a kurzu se nezúčastníte, budou Vám taktéž  účtovány stornovací poplatky. V případě, že nebude uhrazen doplatek ceny kurzu a současně se kurzu nezúčastníte, záloha celá propadá.
Stornovací poplatky:
Storno účasti minimálně 1 týden před termínem konání kurzu – stornopoplatek 50% ceny. Storno účasti méně než 2 dny před termínem konání kurzu – stornopoplatek 100% ceny. Stornopoplatkům se můžete vyhnout v případě, že za sebe najdete náhradníka, který se kurzu zúčastní. Účastník svým podpisem stvrzuje, že se seznámil s výše uvedenými podmínkami účasti na kurzu.

Potvrzení přihlášky
Tímto potvrzuji svou účast na kurzu jógy (připsáním úhrady Vám bude rezervováno místo)
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy