Přihláška na Kurz JÓGOVÉ PRAXE od 6.září 2018

Další otevření úspěšného KURZU JÓGOVÉ PRAXE uvítá každý, kdo chce proniknout hlouběji do tajemství jógy. Pokud znáte jógu jen z otevřených lekcí, máte příležitost prohloubit svou jógovou praxi. Budeme praktikovat dýchací techniky, mudry, čakry a meditace. Ukážeme si detailní techniku ásán přípravných i složitějších. Náplní je také filozofie jógy a základy ajurvédy.
Jedna lekce bude navazovat na druhou. Kurz má pokaždé jiný koncept, proto absolventi kurzu rádi pokračují a stále objevují nové.

❖ Kurz Jógové praxe začne od ČT 6.září 2018 vždy od 17:15 – 18:45 hod
(12 x 90 min, celkem 18 hod praxe), cena kurzu je 1560,-Kč
Každý čtvrtek, poslední lekce je 29.listopadu 2018.

❖ Kde? V Jurtě v Lískovci u Frýdku-Místku
❖ Kurzem vás provede lektorka Mgr. Bc. Eva Svobodová, certifikace Yoga Alliance, 200 Hr Hatha and Ashtanga, Shiva Yoga Peeth school, Indie, více o lektorce na www.jogasevou.cz (sekce o mně)
❖ Kapacita je 12 osob

Tento kurz je vhodný i pro úplné začátečníky, jelikož se budeme zabývat jógou od základu až po hlubší aspekty jógy. K dispozici jsou podložky, deky.

Přihlásíte se vyplněním tohoto formuláře, na kterém dole dáte odeslat.
Bližší info o obsazenosti kurzu na T: 606 742 174 nebo E: eva@jogasevou.cz

  This is a required question
  Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  Captionless Image
  This is a required question

  Údaje pro platbu a platební podmínky:

  Cena kurzu je 1.560,-Kč. Pro Vaši rezervaci je důležitá úhrada co nejdříve z důvodu velkého zájmu o tento kurz a omezené kapacity, nejpozději do 2 dnů od zaslání přihlášky do kurzu. ČSOB, a.s., číslo účtu: 172902537/ 0300 Variabilní symbol: 06092018 Do zprávy pro příjemce: vaše jméno a příjmení

  Storno podmínky:

  Potvrzená přihláška na příslušný workshop je oboustranně závazná a její zrušení podléhá obecným pravidlům stornovacích poplatků. Pakliže se kurzu nemůžete zúčastnit, jste povinni se z kurzu písemně odhlásit a uvolnit místo dalším zájemcům. V případě, že se písemně z kurzu neodhlásíte a kurzu se nezúčastníte, budou Vám taktéž účtovány stornovací poplatky. V případě, že nebude uhrazen doplatek ceny kurzu a současně se kurzu nezúčastníte, záloha celá propadá. Stornovací poplatky: Storno účasti minimálně 1 týden před termínem konání kurzu – stornopoplatek 50% ceny. Storno účasti méně než 2 dny před termínem konání kurzu – stornopoplatek 100% ceny. Stornopoplatkům se můžete vyhnout v případě, že za sebe najdete náhradníka, který se kurzu zúčastní. Účastník svým podpisem stvrzuje, že se seznámil s výše uvedenými podmínkami účasti na kurzu.

  Potvrzení přihlášky

  Tímto potvrzuji svou účast na kurzu jógy (připsáním úhrady Vám bude rezervováno místo)