Mezinárodní konference ke spotřebitelskému vzdělávání dětí a mládeže
Olga Sehnalová, poslankyně Evropského parlamentu, si Vás dovoluje pozvat na mezinárodní konferenci ke spotřebitelskému vzdělávání dětí a mládeže, která se uskuteční v pondělí 19. 11. 2018 v 10:00 Poslanecké sněmovně PČR (Sněmovní 1/1, Malá Strana, 118 00 Praha, místnost 205).

Konference je přístupna odborné i laické veřejnosti, každému, koho zajímá, jak přistupují ke spotřebitelskému vzdělávání v různých zemích EU, ale také jaké konkrétní projekty a přístupy se osvědčily v praxi. Na konferenci vystoupí zástupci Evropské komise, zodpovědných ministerstev, škol, spotřebitelských organizací, atd. Příspěvky anglicky hovořících hostů budou tlumočeny do češtiny.

Podrobnosti o plánované konferenci, program a další informace naleznete na www.sehnalova.cz/konference.

Registrace bude probíhat od 9:30, vzhledem k bezpečnostním opatřením Vás prosíme o včasný příchod. S sebou si prosím vezměte občanský průkaz.

Email address *
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Číslo občanského průkazu *
Your answer
Měl/a byste zájem o možnost prohlídky hlavního jednacího sálu Poslanecké sněmovny PČR po skončení konference (v jednání)? *
Pokud jste ze Zlínského kraje, měl/a byste zájem o dopravu do Prahy a zpět společným autobusem? (autobus zajistíme, pokud bude o konferenci dostatečný zájem)
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service