Pieteikuma anketa neformālās izglītības apmācībām „Sapņi un Omlete!” Latgalē
Apmācības notiks 2015. gada 11. - 13. martā, Latgales reģionā, viesnīcā „Dinaburg” (http://www.hoteldinaburg.lv, Daugavpilī).

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, rakstiet vai zvaniet: Daina Kriviņa, Latgales reģiona apmācību koordinatore, tālr.: 29354884, daina.krivina@gmail.com.

Atcerieties - šajā pieteikuma anketā nav "pareizo" vai "nepareizo" atbilžu. Mums svarīgas ir tieši JŪSU domas un JŪSU atbildes!
Vārds, uzvārds *
Vecums *
Dzīves vieta *
Pārstāvētā organizācija/institūcija *
Amats *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Lūdzu, īsi aprakstiet savu organizāciju/institūciju - kādi ir tās darbības galvenie mērķi, mērķa grupa, aktivitātes un kādi ir Jūsu pienākumi tajā. *
Lūdzu, īsi aprakstiet jauniešu grupu/jauniešus, ar ko Jūs strādājat, un kā Jūs esat atbalstījis/-usi jauniešus. *
Kāpēc Jūs gribētu piedalīties šajās apmācībās? Kā Jūs izmantosiet iegūtās zināšanas? *
Īpašas prasības (veselības aprūpe, veģetārs ēdiens u.tml. Ja nelietojiet kādus produktus, lūdzu, norādiet, kurus)
Ar šo apstiprinu, ka piedalīšos visās apmācību dienās *
Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrību „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.
Latvijas – Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai. Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy