FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄ!
Warsztaty on-line "Ocena cyklu życia (LCA), ślad węglowy i ekoprojektowanie - nowe narzędzia, metody i zastosowania analiz środowiskowych w GOZ”
UWAGA: formularz zgłoszeniowy należy wypełnić oddzielnie dla każdej zgłaszanej na szkolenie Osoby (ze względu na zgody dotyczące przetwarzania danych osobowych poszczególnych Uczestników)
W przypadku zgłoszenia więcej niż 1 osoby z danej organizacji, na listę zostanie wpisany pierwszy zgłoszony uczestnik, natomiast pozostałe osoby zostaną umieszczone na liście rezerwowej.
Udział jest bezpłatny dla uczestników. TRWAJĄ ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄ.
Warsztaty są realizowane w ramach projektu „Kampania edukacyjna na temat zapobiegania zanieczyszczeniom oraz Gospodarki o Obiegu Zamkniętym, z wykorzystaniem doświadczeń Czystszej Produkcji i EMAS” dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (umowa dotacji nr 256/2019/Wn50/EE-EE/D).
Imię i nazwisko *
Nazwa organizacji *
Adres organizacji *
Branża, w której działa organizacja *
Telefon kontaktowy (preferowany jest numer telefonu komórkowego) *
E-mail (będziemy przesyłać na niego informacje organizacyjne) *
Ewentualne uwagi (np. jakie zagadnienia szczególnie będą Panią/Pana interesowały na naszym szkoleniu)
Przetwarzanie danych osobowych:

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych:

1. Administratorem Danych Osobowych jest Stowarzyszenie Polski Ruch Czystszej Produkcji z siedzibą w Katowicach.
2. Przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest konieczne w celu realizacji, w tym m.in. udokumentowania i rozliczenia, projektu „Kampania edukacyjna na temat zapobiegania zanieczyszczeniom i Gospodarki o Obiegu Zamkniętym z wykorzystaniem doświadczeń Czystszej Produkcji i EMAS” w ramach którego zawarta została niniejsza umowa, realizowanego w latach 2019-2022 przez Stowarzyszenie Polski Ruch Czystszej Produkcji z dofinansowaniem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (art. 6.1.f RODO).
3. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres określony ustawowo oraz do czasu pełnego rozliczenia projektu, o którym mowa w pkt. 2 c).
4. Pani/Pana dane nie podlegają profilowaniu.
5. Ponieważ korzystamy z usług firm wykorzystujących serwery znajdujące się poza granicami Polski (np. Google, ClickMeeting), Pani/Pana dane osobowe mogą być wysyłane do państw trzecich, w tym na terytorium USA (tzn. mogą być przechowywane na znajdujących się w tych państwach serwerach).
6. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
7. Ma Pan/i prawo do przenoszenia danych.
8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania swoich danych osobowych.
9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10. W przypadku zapytań lub problemów dotyczących przetwarzania danych osobowych może się Pan/i skontaktować się bezpośrednio z Administratorem Danych Osobowych, w siedzibie przy ul. Krasińskiego 13, pod numerem telefonu 32 256 55 07 lub e-mailowo pod adresem biuro@cp.org.pl.
Oświadczam, że zapoznałam/em się z powyższymi informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych, że rozumiem ich akceptuje ich treść, a także że swoje dane osobowe podałam/em w sposób dobrowolny i że są one zgodne z prawdą. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy