Zgłoszenie na zajęcia grupowe dla dzieci w Poradni Stowarzyszenie Wspólne Podwórko
Szanowni Państwo,
prowadzimy nabór ciągły do naszych grup, które odbywają się cyklicznie w Poradni Specjalistycznej Stowarzyszenia Wspólne Podwórko.
Nasze treningi mają charakter cykliczny zamknięty, startują we wrześniu i w lutym. Nabór prowadzimy przez cały czas.  

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą zajęć pod adresem www.wspolnepodworko.org.pl  (zakładka Centrum Aktywnego Dziecka i zakładka Poradnia Specjalistyczna)

Tu prosimy o podanie kilku podstawowych danych, które ułatwią nam lepszą organizację zapisów.  

Po wypełnieniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem tuż przed rozpoczęciem grup, aby ustalić szczegóły i zaprosić Państwa dziecko na zajęcia.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Aktualna oferta 
Oferta Treningów dla dzieci (Trening Rozwoju Umiejętności Społecznych dla dzieci, Trening Radzenia sobie z nieśmiałością, Trening optymizmu dla dzieci) - Szczegółowa oferta treningów dla dzieci
CZ. I  DANE ZGŁOSZENIOWE i WYBÓR ZAJĘĆ
Imię i nazwisko dziecka
Rok urodzenia dziecka *
Miesiąc urodzenia dziecka
Szkoła mojego dziecka *
imię i nazwisko osoby zgłaszającej *
adres e-mail osoby zgłaszającej *
telefon osoby zgłaszającej *
Jestem zainteresowana/y udziałem mojego dziecka/podopiecznego w następujących zajęciach:
Prosimy o wybranie swoich preferencji.
Zajęcia rozwoju osobistego dla dzieci w Poradni Specjalistycznej Stowarzyszenia Wspólne Podwórko
Clear selection
Najbliższy cykl treningów terapeutycznych dla dzieci zostanie uruchomiony we wrześniu 2022. Proszę określić maksymalną dyspozycyjność dziecka (proszę zaznaczyć każdy dostępny dla Państwa termin). Miejsce zajęć - Chrzanowskiego 13 lok. U3
15.00 - 16.30
15.30 - 17.00
16.00 - 17.30
16.30 - 18.00
18.15 - 19.45
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Interesuje mnie oferta zajęć
Clear selection
Moje miejsce zamieszkania to (lub moje dziecko uczy się w szkole w obrębie)
Clear selection
Komentarze i uwagi
Skąd dowiedział się Pan/Pani o naszej ofercie?
Jeśli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje, prosimy o kontakt z nami pod numerem tel. 604  442 433 lub pisząc na adres stowarzyszenie@wspolnepodworko.org.pl Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną www.wspolnepodworko.org.pl lub ze stroną na Facebook
CZ. II  PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w Stowarzyszeniu “Wspólne Podwórko” jest Zarząd Stowarzyszenia “Wspólne Podwórko”, z siedzibą przy ul. Chodakowskiej 19/31, 03-815 Warszawa. Administrator danych osobowych – Zarząd Stowarzyszenia “Wspólne Podwórko” w Warszawie - przetwarza dane osobowe na podstawie obowiązujących przepisów prawa, zawartych umów oraz na podstawie udzielonej zgody.

Stowarzyszenie “Wspólne Podwórko” informuje również, że:
ma  Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych lub danych dziecka/podopiecznego oraz możliwość ich poprawiania.
przysługuje Pani/Panu także prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia lub żądania zaprzestania przetwarzania danych, prawo sprzeciwu wobec przetwarzania i udostępniania ich innym podmiotom oraz prawo wniesienia skargi do Zarządu Stowarzyszenia (jednakże w tym przypadku uniemożliwi to dalsze uczestnictwo w działaniach prowadzonych w ramach Stowarzyszenia "Wspólne Podwórko").
 
Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 5 lat od czasu zakończenia uczestnika udziału w zajęciach, do czasu zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a w razie zgłoszenia sprzeciwu – przez okres przedawnienia roszczeń, jakie osobie, której dane dotyczą mogą przysługiwać wobec Stowarzyszeniu jako administratora; wymagany przepisami prawa okres archiwizowania danych.
 
Udzielona przez Panią/Pana zgoda na przetwarzanie danych osobowych własnych lub dziecka/podopiecznego może być cofnięta w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania  jakiego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem (jednakże w tym przypadku uniemożliwi to dalszy udział w działaniach prowadzonych w ramach Stowarzyszenia Wspólne Podwórko).
 
Pani/Pana dane osobowe lub dane dziecka/podopiecznego nie będą podlegać automatycznemu przetwarzaniu. Nie będą podlegały profilowaniu.
 
Przetwarzanie Pani/Pana lub dziecka/podopiecznego danych osobowych wskazanych powyżej będzie dokonywane z uwzględnieniem bezpieczeństwa systemów informatycznych.

W/w dane osobowe zbierane są w celu realizacji oferty Stowarzyszenia "Wspólne Podwórko" skierowanej do dzieci, ich rodziców i dorosłych  w ramach realizacji celów statutowych Stowarzyszenia.

ZAPOZNAŁEM SIĘ Z INFORMACJĄ NA TEMAT PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
Przeczytałem/łam i akceptuję powyższą informację o przetwarzaniu danych osobowych.   *
CZ. III POZOSTAŁA OFERTA (część dodatkowa)
Szanowni Państwo,
przedstawiamy w tym miejscu szerszą ofertę Stowarzyszenia "Wspólne Podwórko".
Jeśli bylibyście Państwo zainteresowani, prosimy o pozostawienie w tym miejscu danych do kontaktu.    
Zajęcia opiekuńcze w ramach Centrum Aktywnego Dziecka - Placówki Wsparcia Dziennego
W celu zapisania dziecka na zajęcia opiekuńcze do naszej Placówki prosimy o bezpośredni kontakt z kierownikiem Centrum Aktywnego Dziecka - Iwona Warowna tel. 600 433 730. W ramach zajęć CAD oferujemy zajęcia "Twórcze rękodzieło", "Warsztaty gliniarskie", "Spotkania poznawczo-przygodowe", "Warsztaty kulinarne", "Warsztaty krawieckie", "Socjoterapię"
Jestem zainteresowany bezpłatną ofertą:
adres e-mail osoby zgłaszającej *
telefon osoby zgłaszającej *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Wspólne Podwórko. Report Abuse