Zgłoszenie na zajęcia grupowe dla dzieci w Poradni Stowarzyszenie Wspólne Podwórko
Szanowni Państwo,
prowadzimy nabór ciągły do naszych grup, które odbywają się cyklicznie w Poradni Specjalistycznej Stowarzyszenia Wspólne Podwórko.
Nasze treningi mają charakter cykliczny zamknięty, startują we wrześniu i w lutym. Nabór prowadzimy przez cały czas.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą zajęć pod adresem www.wspolnepodworko.org.pl (zakładka Centrum Aktywnego Dziecka i zakładka Poradnia Specjalistyczna)

Tu prosimy o podanie kilku podstawowych danych, które ułatwią nam lepszą organizację zapisów.

Po wypełnieniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem tuż przed rozpoczęciem grup, aby ustalić szczegóły i zaprosić Państwa dziecko na zajęcia.
Aktualna oferta na wrzesień 2021
Oferta Treningów dla dzieci (Trening Rozwoju Umiejętności Społecznych dla dzieci, Trening Radzenia sobie z nieśmiałością, Trening optymizmu dla dzieci) - https://drive.google.com/file/d/1b9MqmFpldIF9UBsS5jQ63LM-HTtW0W-5/view?usp=sharing
CZ. I DANE ZGŁOSZENIOWE i WYBÓR ZAJĘĆ
Imię i nazwisko dziecka
Rok urodzenia dziecka *
Miesiąc urodzenia dziecka
imię i nazwisko osoby zgłaszającej *
adres e-mail osoby zgłaszającej *
telefon osoby zgłaszającej *
Jestem zainteresowana/y udziałem mojego dziecka/podopiecznego w następujących zajęciach:
Prosimy o wybranie swoich preferencji.
Zajęcia rozwoju osobistego dla dzieci w Poradni Specjalistycznej Stowarzyszenia Wspólne Podwórko
Najbliższy cykl treningów terapeutycznych dla dzieci zostanie uruchomiony we wrześniu 2021. Proszę określić maksymalną dyspozycyjność dziecka (proszę zaznaczyć każdy dostępny dla Państwa termin). Miejsce zajęć - Chrzanowskiego 13 lok. U3
15.00 - 16.30
15.30 - 17.00
16.00 - 17.30
16.30 - 18.00
18.15 - 19.45
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców i opiekunów
Clear selection
Interesuje mnie oferta zajęć
Clear selection
Moje miejsce zamieszkania to (lub moje dziecko uczy się w szkole w obrębie)
Clear selection
Komentarze i uwagi
Skąd dowiedział się Pan/Pani o naszej ofercie?
Jeśli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje, prosimy o kontakt z nami pod numerem tel. 604 442 433 lub pisząc na adres stowarzyszenie@wspolnepodworko.org.pl Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną www.wspolnepodworko.org.pl lub ze stroną na Facebook
CZ. II PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w Stowarzyszeniu “Wspólne Podwórko” jest Zarząd Stowarzyszenia “Wspólne Podwórko”, z siedzibą przy ul. Chodakowskiej 19/31, 03-815 Warszawa. Administrator danych osobowych – Zarząd Stowarzyszenia “Wspólne Podwórko” w Warszawie - przetwarza dane osobowe na podstawie obowiązujących przepisów prawa, zawartych umów oraz na podstawie udzielonej zgody.

Stowarzyszenie “Wspólne Podwórko” informuje również, że:
• ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych lub danych dziecka/podopiecznego oraz możliwość ich poprawiania.
• przysługuje Pani/Panu także prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia lub żądania zaprzestania przetwarzania danych, prawo sprzeciwu wobec przetwarzania i udostępniania ich innym podmiotom oraz prawo wniesienia skargi do Zarządu Stowarzyszenia (jednakże w tym przypadku uniemożliwi to dalsze uczestnictwo w działaniach prowadzonych w ramach Stowarzyszenia "Wspólne Podwórko").

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 5 lat od czasu zakończenia uczestnika udziału w zajęciach, do czasu zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a w razie zgłoszenia sprzeciwu – przez okres przedawnienia roszczeń, jakie osobie, której dane dotyczą mogą przysługiwać wobec Stowarzyszeniu jako administratora; wymagany przepisami prawa okres archiwizowania danych.

Udzielona przez Panią/Pana zgoda na przetwarzanie danych osobowych własnych lub dziecka/podopiecznego może być cofnięta w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania jakiego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem (jednakże w tym przypadku uniemożliwi to dalszy udział w działaniach prowadzonych w ramach Stowarzyszenia Wspólne Podwórko).

Pani/Pana dane osobowe lub dane dziecka/podopiecznego nie będą podlegać automatycznemu przetwarzaniu. Nie będą podlegały profilowaniu.

Przetwarzanie Pani/Pana lub dziecka/podopiecznego danych osobowych wskazanych powyżej będzie dokonywane z uwzględnieniem bezpieczeństwa systemów informatycznych.

W/w dane osobowe zbierane są w celu realizacji oferty Stowarzyszenia "Wspólne Podwórko" skierowanej do dzieci, ich rodziców i dorosłych w ramach realizacji celów statutowych Stowarzyszenia.

ZAPOZNAŁEM SIĘ Z INFORMACJĄ NA TEMAT PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
Przeczytałem/łam i akceptuję powyższą informację o przetwarzaniu danych osobowych. *
CZ. III POZOSTAŁA OFERTA (część dodatkowa)
Szanowni Państwo,
przedstawiamy w tym miejscu szerszą ofertę Stowarzyszenia "Wspólne Podwórko".
Jeśli bylibyście Państwo zainteresowani, prosimy o pozostawienie w tym miejscu danych do kontaktu.
Zajęcia opiekuńcze w ramach Centrum Aktywnego Dziecka - Placówki Wsparcia Dziennego
W celu zapisania dziecka na zajęcia opiekuńcze do naszej Placówki prosimy o bezpośredni kontakt z kierownikiem Centrum Aktywnego Dziecka - Iwona Warowna tel. 600 433 730. W ramach zajęć CAD oferujemy zajęcia "Twórcze rękodzieło", "Warsztaty gliniarskie", "Spotkania poznawczo-przygodowe", "Warsztaty kulinarne", "Warsztaty krawieckie", "Socjoterapię"
Jestem zainteresowany bezpłatną ofertą:
adres e-mail osoby zgłaszającej *
telefon osoby zgłaszającej *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Wspólne Podwórko. Report Abuse