Реєстрація на навчання за спеціальною короткостроковою програмою "Лідерство в економічному розвитку", ІІ-га навчальна група: з 05 по 07 жовтня 2021 року, м.Суми
В межах спільного проєкту Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні та Міжнародної організації праці (МОП) «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні» відкрито реєстрацію на навчальну програму для посадових осіб органів місцевого самоврядування та державних службовців у Сумській області.

Навчальна програма є спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації, що реалізується проєктом у партнерстві із Сумською обласною державною адміністрацією та Сумським регіональним центром підвищення кваліфікації.

Навчальна програма має на меті підвищення рівня професійної компетентності слухачів щодо формування лідерських якостей для забезпечення економічного розвитку громад завдяки імплементації рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в умовах сталого економічного розвитку.

Тривалість навчання – 3 дні. Форма навчання - очна. Учасники будуть забезпечені проживанням, харчуванням, засобами індивідуального захисту, а також передбачається відшкодування витрат за проїзд. До навчання будуть допущені учасники, котрі пред'являть сертифікати вакцинації, або отримають негативний експрес-тест перед початком тренінгу (буде забезпечено організаторами).

Дізнайтеся більше про проєкт ПРООН та МОП «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні» https://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/presscenter/pressreleases/2021/undp-and-ilo-launch-a-joint-pilot-project-to-promote-women-economic-empowerment.html

МОП та ПРООН прагнуть стимулювати стале відновлення рівня життя населення, яке постраждало від кризи COVID-19 в Україні, сприяючи та підтримуючи розширення економічних можливостей для жінок як через покращення загальної інституційної бази, так і через створення конкретних умов для реалізації таких можливостей.

Координатор навчання - Яцура Сергій Петрович, начальник відділу технічних засобів навчання
Сумського регіонального центру підвищення кваліфікації, тел. 095 945 56 06
Контактна особа з боку проєкту - Тамара Харченко, тел. 050 386 92 27
1. Ваші прізвище, ім'я, по батькові *
2. Вкажіть, будь ласка, Вашу електронну адресу (перевірте правильність її написання, оскільки запрошення на навчання буде надіслано саме на неї) *
3. Ваш службовий телефон *
4. Ваш контактний телефон *
5. Вкажіть, будь ласка, місто та район, назву ТГ *
6. Вкажіть місце роботи (установа, відділ/підрозділ) *
7. Вкажіть, будь ласка, категорію слухача/слухачки *
8. Вкажіть, будь-ласка, Вашу посаду : *
9. Вкажіть, будь ласка, категорію Вашої посади: *
10. Чи є ви депутатом: *
11. Чи є необхідність бронювання місця проживання? *
12. Чи потрібна Вам компенсація за проїзд для участі у тренінгу? *
13. Якщо Ви відповіли "так" на попереднє запитання і живете за межами м. Суми - вкажіть орієнтовну сумарну вартість проїзду до м. Суми та назад (ми компенсуватимемо витрати на проїзд учасників в разі надання оригіналів проїзних документів)
14. 14. Зазначте, будь-ласка, Ваш статус вакцинації від Covid-19 *
15. Заповнюючи дану анкету, Ви автоматично надаєте свою згоду на обробку вказаних в анкеті персональних даних, відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy