”Ocena organizacji pracy i zarządzania placówką medyczną w czasie trwania pandemii COVID-19”
Ankieta tematyczna jest częścią projektu badawczego pt.: "Pracownik medyczny w warunkach kryzysu epidemicznego - ocena bezpieczeństwa zdrowotnego, zawodowego, ekonomicznego i prawnego”
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Szanowna/-y Uczestniczko/Uczestniku Badania
Dziękujemy za Państwa zainteresowanie naszym badaniem.
ZAPRASZAMY DO WYPEŁNIENIA DOBROWOLNIE I ANONIMOWO PONIŻSZEJ ANKIETY.
To nie potrwa dłużej niż 10 minut.
UWAGA!
Prosimy pracowników służby zdrowia o wypełnienie niniejszej ankiety w celu oceny organizacji codziennej pracy oraz poznania potrzeb w zarządzaniu placówka medyczną w pandemii.
Ankieta jest częścią projektu badawczego prowadzonego w ramach działań Instytutu Fundacji Thorax - Think Tank - niezależnego komitetu doradczego na rzecz opieki zdrowotnej i zdrowia publicznego powołanego w związku z realizacją zadania publicznego.
Celem badania jest rozpoznanie stanu jakości pracy i kondycji zdrowotnej pracowników medycznych w czasie trwania pandemii. Badaniem zostaną objęcie zainteresowani pracownicy służby zdrowia głównie w województwie mazowieckim i podlaskim.
Jednakże zapraszamy do udziały zainteresowane osoby z całego kraju.
Zostanie opracowany raport obejmujący subiektywne oceny okresowe np. porównanie kwartałów i obserwacja zmian oraz 6 zakresów tematycznych, tj. wypalenie zawodowe, stres, BHP, ocena zarządzania, ocena postaw społecznych.
Zapraszamy wszystkich pracowników służby zdrowia bez względu na wykształcenie, doświadczenie zawodowe, stanowisko, miejsce i rodzaj wykonywanej pracy do odpowiedzi na pytania i wyrażenia swojej opinii.
W oparciu o wyniki wszystkich 10 ankiet, zostanie opracowany kompleksowy raport na temat sytuacji zdrowotnej, ekonomicznej, prawnej i zawodowej pracowników służby zdrowia w dobie pandemii COVID-19. Raport zostanie udostępniony w grudniu 2021 roku organom nadzorującym placówki medyczne, środowiskom akademickim i opinii publicznej na stronie naszego portalu oraz poprzez newsletter Instytutu Fundacji Thorax.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy