Formularz rekrutacyjny "Dziecięcego Uniwersytetu Humanistycznego" na rok 2021/2022
Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Aby zapisać dziecko na zajęcia na Uniwersytecie należy:
1) wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy (rejestracja automatyczna)
2) po otrzymaniu drogą e-mailową potwierdzenia o zakwalifikowaniu dziecka należy dostarczyć do Centrum Obsługi Studenta Wyższej Szkoły Humanistycznej TWP w Szczecinie przy ul. Monte Cassino 15:
- wydrukowany i podpisany przez rodzica/opiekuna formularz zgłoszeniowy
3) po otrzymaniu drogą elektroniczną informacji o uruchomieniu roku akademickiego i wybranej specjalności (wrzesień 2021) – dokonać opłaty wpisowej w wysokości 350 zł za dziecko nr konta 53 1240 3930 1111 0000 4229 0746 wraz z opisem następującej treści: wpisowe DUH 2021 r. za (imię i nazwisko dziecka)
4) Po otrzymaniu przez uczelnię kompletu dokumentów (formularz + dowód wpłaty), dziecko zostanie zapisane na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Humanistycznego na rok akademicki 2021/2022.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Nazwisko dziecka *
Imię (imiona) dziecka *
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Dodatkowe uwagi, np. informacje o alergii, stanie zdrowia itp.
Wpisane w tym polu dane są dobrowolne. Jednakże ich podanie jest równoważne z wyrażeniem pisemnej zgody na przetwarzanie danych wrażliwych na potrzeby prowadzenia zajęć.
Specjalność na którą dziecko będzie uczęszczało w roku akademickim 2021/2022: *
(Opłata wpisowa na każdy moduł 350 zł / rok)
Dane rodzica / opiekuna prawnego
Nazwisko i imię *
Adres zamieszkania (ulica, numer domu/mieszkania, kod i miasto) *
Adres e-mail *
Tel. kontaktowy *
Czy jako rodzice/opiekunowie chcielibyście Państwo korzystać z zajęć warsztatowych dotyczących umiejętności wychowawczych? (koszt: 100 zł) *
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Wyższą Szkołę Humanistyczną TWP z siedzibą w Szczecinie, ul. Monte Cassino 15, do celów postępowania kwalifikacyjnego i dokumentowania przebiegu studiów. 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. 3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy