Obnoś się z przypinką!
Ile potrzebujesz przypinek? *
Your answer
Na kiedy? Podaj nam przybliżoną datę. *
Your answer
Jaka to okazja? *
Dane do wysyłki
Przypinki wyślemy na wskazany przez Ciebie adres. Zwykle potrzebujemy na to kilku dni. Jeżeli Twój ślub już za moment, a uroczystość odbywa się poza miejscem Twojego stałego zamieszkania (np. w rodzinnej miejscowości), to rozważ podanie nam adresu, pod którym będziesz przebywać tuż przed uroczystością.
Imię i nazwisko *
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefon *
Your answer
Adres do wysyłki *
Your answer
Galeria zdjęć z przypinkami na Facebooku
Wszystkie osoby, którym wysyłamy przypinki, zapraszamy do przesłania nam zdjęcia z krótkim komentarzem. Szczególnie prosimy o to pary różnopłciowe i jednopłciowe, które biorą ślub w Polsce lub za granicą. W ten sposób zwiększamy naszą, jako społeczności LGBT+, widoczność i pokazujemy jak świetnych mamy sojuszników i sojuszniczki obok. Nie traktuj tego jak zobowiązanie. Będzie nam po prostu miło jeżeli dołączysz do naszej galerii.
Czy możemy liczyć na zdjęcie z przypinką oraz krótki komentarz od Ciebie/Was? *
Required
Daj się poznać!
Skąd dowiedziałaś/eś się o Miłość Nie Wyklucza?
Your answer
Masz jakieś uwagi lub własne pomysły? Podziel się nimi z nami.
Your answer
Dziękujemy za Twoją inicjatywę! Obnoś się z przypinką i pamiętaj, że Miłość Nie Wyklucza :)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail, adres) przez Stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza z siedzibą w Warszawie w celu przesyłania treści marketingowych i informacyjnych (newsletter) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz zostałam/em poinformowana/y o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Twoje dane (imię, nazwisko, adres korespondencyjny) wykorzystamy w celu odpowiedzi na Twoją prośbę o wysłanie przypinek. Żeby skorzystać z prawa żądania dostępu do danych, ich zmiany lub usunięcia skontaktuj się z nami wysyłając e-mail na adres: kontakt@mnw.org.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką prywatności.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service