Анкета учасника ІІ Міжрегіонального науково-практичного форуму «Актуальні питання взаємодії суб’єктів, які мають здійснювати заходи з реагування та профілактики на випадки насильства у закладах освіти
Запрошуємо науковців, посадовців, юристів, психологів, аспірантів та студентів, а також експертів, хто має практику та досвід діяльності із запобігання та протидії насильству у закладах освіти та наданні допомоги постраждалим особам взяти участь у ІІ Міжрегіональному науково-практичному форумі «Актуальні питання взаємодії суб’єктів, які мають здійснювати заходи з реагування та профілактики на випадки насильства у закладах освіти»

Метою форуму є напрацювання дієвих механізмів, щодо протидії насильству у закладах освіти щодо тих проблем, які були виявлені під час І Форуму

Захід проходитиме 16 грудня в режимі онлайн з одночасною трансляцією на YouTube каналі мережі правових клубів PRAVOKATOR та на платформі для проведення онлайн заходів ZOOM. Посилання на трансляцію надійде на вказану Вами у анкеті електронну пошту після того як буде сформовано остаточний список учасників.

ВАЖЛИВО:
Якщо у Вас є бажання взяти участь у обговореннях під час Форуму та ви маєте певні експертні знання, якими можете поділитися з учасниками Форуму, Ви можете взяти участь у заході, доєднавшись до нас на платформі ZOOM. Для цього Вам потрібно вказати про це у відповідному запитанні, що міститься у цій формі. Так як кількість місць на платформі ZOOM обмежена ми будемо здійснювати відбір з кола осіб, які зроблять відповідне позначення.

Якщо ви бажаєте підготувати тези доповіді для збірника який буде підготовлено за результатами проведення ІІ Форуму, перейдіть за посиланням:
https://forms.gle/d2o2r8FMtrdEdZQq7
(для учасників, які підготують доповіді, передбачено надання сертифікатів про участь у заході).


ТАКОЖ:
Просимо уважно вводити адресу електронної скриньки, не використовувати у назвах слова чи літери алфавіту кирилиці, пробіли у назві пошти тощо. Також звертаємо увагу, що листи від пошти мережі правових клубів PRAVOKATOR можуть випадково потрапити у спам, тому якщо Ви заповнили цю форму, і за день до трансляцї Вам не надійшов лист, перегляньте будь ласка папку Спам.


Прізвище, ім'я, по батькові (повністю) *
Номер контактного телефону *
Електронна пошта *
Зазначте будь ласка місце роботи/навчання *
Зазначте Вашу посаду *
На якій онлайн платформі Ви бажаєте взяти участь у Форумі? *
Якщо Ви бажаєте взяти участь у Форумі на платформі ZOOM, опишіть будь ласка Ваш досвід у сфері протидії/профілактики на випадки насильства у закладах освіти, або Вашу думку стосовно вирішення тих чи інших проблем у цій сфері.
Я підтверджую правильність зазначених даних та даю згоду на обробку персональних даних. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy