Rekolekcje Wielkopostne: „Duch, który umacnia miłość”
Rekolekcje Wielkopostne: „Duch, który umacnia miłość”

Wielki Post jest czasem nawrócenia i spojrzenia na swoją służbę w kontekście wierności Bogu i Jego przykazaniom. Rekolekcje są dobrą okazją do wejścia z powrotem na drogę gorliwości i ewangelizacyjnego zapału. Chcemy otwierać się na Ducha Świętego i Jego działanie oraz dokonać refleksji nad sakramentem bierzmowania i jego skutkami.

Zapraszamy na Wielkopostne Rekolekcje Kandydatów i Animatorów Ministranckich Archidiecezji Katowickiej, które odbędą się w dniach 16 – 17 – 18 marca 2018 r. (piątek – niedziela) w domu pielgrzyma przy sanktuarium Matki Bożej Boguckiej (ul. Markiefki 89, 40-211, Katowice Bogucice).

Rekolekcje poprowadzą ks. Cezariusz Wala i ks. Pawel Gajda wraz z animatorami archidiecezji. Uczestnicy zgłaszają się poprzez specjalny formularz znajdujący się na stronie Duszpasterstwa Ministrantów www.dmak.info Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc. Odpłatność za rekolekcje wynosi 100 zł. (noclegi i wyżywienie). Proponowane jest by część opłaty została pokryta z „kasy ministranckiej”. Należy zabrać ze sobą śpiwór. Serdecznie zapraszamy!

Imię
Your answer
Nazwisko
Your answer
Data urodzenia
MM
/
DD
/
YYYY
Miejsce urodzenia
Your answer
Parafia
Your answer
Opiekun
Your answer
Telefon
Your answer
Lata służby
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service