Muzikos inkubatorius NOVUS - 2018
2016 metais startavęs muzikos inkubatorius NOVUS grįžta – dar labiau ūgtelėjęs, dar smalsenis ir praėjusiais metais tapęs tarptautiniu, ieško įdomiausių BALTIJOS šalių talentų. Supratot teisingai, šiemet NOVUS dėl geriausios grupės titulo varžysis ne tik lietuviai, bet ir latviai bei estai. Geriausia dalis – registracija jau prasidėjo!

Dalyviai: bet kokio muzikinio stiliaus grupės ir atlikėjai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos.

Dalyvauti verta!

Muzikos inkubatoriaus „Novus“ pabaigoje iš visų konkurse dalyvavusių grupių bus išrinkta viena geriausia. Jai „Muzikinis cechas“ įsteigs pagrindinį prizą – padovanos video klipą ir dainos įrašą, taip pat jai atiteks galimybė pasirodyti muzikos festivalyje „Loftas Fest“, „Converese“ prizai, „Tilto namai“ pasirinktai grupei ir jos projektui pasiūlys vadybos konsultacijas bei sklaidą. Įdomiausios grupės bus kviečiamos apšildyti „Lofte“ pasirodysiančias muzikos žvaigždes, taip turės galimybę groti Palangos LRT Opus scenoje „I love Palanga“ vasaros sesijoje. Prizinis fonas iki šiol pildomas.

Pernai konkurse finalines vietas pasidalino visos trys Baltijos šalys. Lietuvių trijulė „Timid Kooky“ pelnė pirmąją vietą, antrają užėmė estai „vonKuusk“, o trečioji atiteko latviams „Ezeri“. „Simboliška, kad pirmas tris vietas pasidalino lietuviai, estai ir latviai. Smagu, kad „Novus“ tapo tarptautiniu projektu ir vis daugiau dėmesio sulaukia kaimynynėse šalyse. Pernai „Novus“ konkurse dalyvavę užsieniečiai buvo ypatingai stiprūs – labai muzikalūs ir charizmatiški. Tai buvo geras spyrys lietuviams – susipažinti su latvių ir estų muzikantais, pasidalinti savo patirtimis ir net išmokti vieni į iš kitų šio to naujo, – apie praėjusių metų konkursą pasakoja vienas menų fabriko „Loftas“ įkūrėjų Viktoras Diawara. – Tikimės, kad šiemet konkursas bus dar stipresnis ir įdomesnis.“
Grupės pavadinimas *
Your answer
Grupės muzikos stilius *
Your answer
Narių skaičius grupėje *
Your answer
Jūsų grupės sudėtis ir kokiais instrumentais grojate *
Your answer
Kiek laiko gyvuoja grupė *
Your answer
Nuorodos į jūsų muziką (YouTube, SoundCloud, Spotify ir kt.) *
Your answer
Nuoroda į grupės Facebook paskyrą *
Your answer
Iš kokio miesto esate? *
Your answer
Kontaktinis asmuo (vardas, el. pašto adresas ir telefono numeris) *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service