Vaatlejad
Arvamusfestival toob kokku Eesti inimeste ja ühiskonna jaoks tähendusrikkad teemad, et luua arutlevat demokraatiat ja ühisloomes sündivaid lahendusi hindav Eesti.

Arvamusfestival kogub igal aastal külastajatelt tagasisidet ja vaatleb arutelude edenemist. Selle info põhjal oskame paremini hinnata festivali kordaminekuid ja teha (p)arendusi järgmisel aastal.

Kutsume Arvamusfestivali tagasisidetiimiga liituma vaatlejaid!

Selles rollis on Sul võimalik 9.-10. augustil Paides Arvamusfestivali raames vaadelda 2-3 arutelu päevas ja täita vaatluslehti. Meie tagame sulle selleks ajaks majutuse ja toitlustuse.

Töö maht:
Vaatlemine ja vaatluslehe täitmine võtab ca 6-9 tundi päevas; 09.08 hommikul toimub koolitus ja juhendamine (ca 1 tund); pärast festivali ca 2 tundi vaatlusaruande koostamisse, kvaliteedikontrolli ja järeldustesse panustamine.

Sa tahad meiega liituda, sest
- Sul on varasem kokkupuude arutelude analüüsimise, vaatlemise kui meetodi, kaasamise meetoditega;
- omad kas kommunikatsiooni ja ajakirjanduse, sotsioloogia, antropoloogia või polioloogia hariduslikku tausta (min 2 aastat kõrgharidust).

Paidesse ootame ca 10-20 julget ja tähelepanelikku vabatahtlikku. Eelistatud on need vabatahtlikud, kes saavad kohapeal olla kogu festivali vältel (2 päeva).

Palun täida allolev küsimustik nii pea kui võimalik ja võtame seejärel Sinuga ise ühendust!

Nimi *
Ees- ja perenimi
Your answer
E-maili aadress *
Your answer
Telefoninumber *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service