Pieteikuma anketa LSGCO kopienas sarunām par sieviešu pilsonisko un politisko līdzdalību Latvijā
Elektroniskā pieteikuma anketa biedrības "Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija" rīkotajai attālinātajam pasākumam "Sieviešu pilsoniskā un politiskā līdzdalība Latvijā. Latvju sieviešu nacionālās līgas piemērs".

Turpinot latviešu gaidisma 100 gades atzīmēšanu, aicinām uz "Kopienas sarunu" cikla diskusiju par sieviešu lomu un līdzdalību Latvijā pirms 100 gadiem un šodien.
Pasākuma sākuma daļā būs aktīvas pilsones un mg.hist. Lienes Dreimanes stāstījums par biedrību "Latvju sieviešu nacionālā līga", kura 20.gs. 20.-30. gados iestājās par sievietes sociālo, pilsonisko un politisko līdzdalību Latvijas sabiedrībā. Stāstījuma laikā būs iespēja uzzināt:
- Kāda bija biedrības ietekme uz tā laika sievietes politisko un sociālo stāvokli Latvijā, kad sievietei bija piešķirtas politiskās tiesības, bet nepastāvēja civiltiesiskā vienlīdzība.
- Kādas sievietes iesaistījās biedrībā, ko viņas darīja, cik liela daļa no viņām darbojās arī citās organizācijās, tajā skaitā, Latvijas Gaidu biedrībā.
- Kādi bija šo biedrību sadarbības virzieni pilsoniskajā jomā.

Diskusijas daļā tiks apspriests, ko biedrošanās vēsture Latvijā mums māca šodienai - ko no tā varam paņemt, lai stiprinātu pilsonisko sabiedrību šodien?
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Vārds *
Uzvārds *
Vienība *
Ja iepriekšējā ailē tika atzīmēta "cita"/ Ja nedarbojies skautos un gaidās, mini no kuras organizācijas, skolas/klases Tu esi!
Vecums, pilni gadi *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy