Kurs Alpha OnLine - wiosna 2023
Zapraszamy na Kurs Alpha, który odbędzie się on-line na platformie ZOOM. Dokładny termin rozpoczęcia kursu nie jest jeszcze znany, poinformujemy Ciebie gdy ustalimy konkretne daty.

Kurs jest bezpłatny.

Strona internetowa www.kursalpha.eu

Kursy Alpha w ciekawy i dynamiczny sposób przedstawiają wiarę chrześcijańską. Są one profesjonalnie zorganizowane i oprócz wysłuchania wykładów dają okazję do porozmawiania na ważne tematy w przyjemnej atmosferze i poznania nowych ludzi. Absolwenci dotychczasowych kursów nie chcieli, aby się kończyły.

Jeśli jesteś niewierzący lub masz wątpliwości, doświadczasz zniechęcenia w wierze albo po prostu niezbyt dobrze czujesz się w Kościele, masz pytania dotyczące wiary lub chciałbyś się dowiedzieć, czym jest żywa relacja z Bogiem, ten Kurs jest dla Ciebie.

Poniższe dane służyć będą wyłącznie do potrzeb Kursu. Na przykład znajomość wieku, miejscowości lub tego, czy na kursie jest ktoś z Twojej rodziny, pomoże nam dokonać podziału na grupki, a numer telefonu i adres e-mail do kontaktu w sprawach związanych z kursem. Na Twoją prośbę będziesz miał wgląd do swoich danych i będziesz mógł je zmienić lub wykasować. Twoje dane nie będą udostępniane osobom spoza ekipy organizacyjnej. Otrzymasz wiadomość e-mailem o udanym zarejestrowaniu.

Prosimy o zapisywanie każdej osoby osobno. Nie wystarczy wspomnieć w odpowiedzi na pytanie o rodzinę na kursie, że małżonek będzie. Czyli jeżeli zapisuje się małżeństwo należy osobno zapisać żonę i osobno męża. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że obydwoje jesteście zapisani.  

W razie kłopotów z wypełnieniem formularza, proszę kontaktować się z:
Lena +48 695 180 548
wojciechzeb@gmail.com
alpha.gdansk@gmail.com

Powodzenia! :)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Adres e-mail *
Imię *
Nazwisko *
Numer telefonu *
Płeć *
Wiek *
Miejscowość/dzielnica *
Czy najeżysz do jakiejś wspólnoty? Jeśli tak, podaj nazwę.
Clear selection
Czy w kursie weźmie udział członek Twojej rodziny? Jeśli tak podaj jego imię, nazwisko i pokrewieństwo
Clear selection
 Czy brałeś już udział w Alpha? *
Skąd dowiedziałeś się o Alpha?
Uwagi
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy