Reģistrācija pasākumam Vēsturisko dārzu diena Durbes pilī
6. un 7. jūlijā notiek Pirmās Vēsturisko dārzu dienas Latvijas pilīs un muižās. Tās iniciators ir Latvijas Piļu un Muižu asociācija, kurās piedalās vairāk nekā divdesmit asociācijas biedru, piedāvājot interesentiem kopā ar lietpratējiem pamatīgāk iepazīt muižu zaļo rotu un aizraujoši pavadīt laiku gan piļu un muižu dārzos un parkos, gan senatnīgajās iekštelpā.


6. jūlijā Durbes pils piedāvā semināru „Franču rozes”
Plkst. 12.00 ģimenes stādaudzētavas “Rozītes” īpašniece Daila Trubiņa stāstīs par rozēm, to šķirnēm un kopšanu. Pēc tam iespēja apskatīt ekspozīciju “Durbes pils vēsturiskais interjers” un Francijas un Eiropas mežģīnes no 16. gs. līdz mūsdienām izstādē “Mežģīņu šarms un noslēpumi”.


Plkst. 14.30 izbraukums no Durbes pils ar savu transportu uz stādaudzētavu “Rozītes” Tukuma novada Sēmes pagastā (10,3 km, 14 min. no Tukuma).
Stādaudzētavu “Rozītes” ar rožkopību nodarbojas jau 3. paaudzē un tā platība ir nepilni 3ha. Dārzā ir apskatāma plaša rožu kolekcija, kurā ir vairāk nekā 3000 rožu stādi no 300 šķirnēm. Turpat ir ierīkoti arī ziemciešu un retu kokaugu kolekcijas stādījumi.


Dalība seminārā ar muzeja biļeti: studentiem un pensionāriem 1,50 EUR, pieaugušajiem – 2,50 EUR.
Pieteikšanās elektroniski līdz 4. jūlijam.

Informācija: 22041224, santa.silava@tukumamuzejs.lv
www.tukumamuzejs.lv, www.dailasrozes.lv
Vārds, uzvārds *
Iestāde *
Amats *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Lūdzu, atzīmējiet aktivitātes, kurās piedalīsieties! *
Required
Komentāri, jautājumi
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy