VK Janika Tallinn suvelaagri registreerimine

Lugupeetud lapsevanem!

5. - 10. augustil toimub Lähtel taaskord VK Janika Tallinn suvelaager. Ühes laagrivahetuse osalemise hind on 150€. Kui soovite last laagrisse registreerida, siis palun täitke allolev küsimustik. Käesoleva küsimustiku täitmise ja ära saatmisega nõustute alljärgnevate tingimustega:

1. Laagris osalemise tasu tuleb tasuda MTÜ Võimlemisklubi Janika Tallinn arvele hiljemalt 1 kuu enne laagrivahetuse algust.

2. VK Janika Tallinn laagris ei ole lubatud osaleda lapsel, kellel on klubi ees võlgnevused.

3. Ankeedi täitmisega kinnitate oma lapse osalemist laagris ning võtate esindajana kohustuse tasuda laagri eest 100% ulatuses.

4. Lapse haigestumisel tuleb sellest koheselt teavitada treenerit. Juhul kui laps haigestub (vajalik esitada arstitõend) nädala jooksul enne laagri toimumist, tagastatakse lapsevanemale 50% tasutud laagri rahast. Tagasiarvestust laagri eest ei tehta kui laps tuleb laagrisse hiljem, haigestub laagri ajal, saadetakse koju seoses laagri eeskirjade rikkumisega või lahkub enne laagri ametlikku lõppu.

5. Suurte korrarikkumiste puhul (ilma loata laagrist/territooriumilt lahkumine, loata ujuma minek, kaklemine, suitsetamine, alkoholi või uimastite omamine või kasutamine, laagrikasvataja korraldustele mitteallumine - jätab laagrijuhtkond endale õiguse laagriline koju saata, kasutamata päevade eest hüvitust maksmata. Lapsevanem kohustub tulema lapsele järgi hiljemalt 24 tunni jooksul alates rikkumisest teadasaamise hetkest.

6. Lapsevanem kohustub teavitama laagri juhtkonda kõikidest asjaoludest, mis on olulised lapse ja teiste laagrisolijate tervise seisukohast.

7. Lapse poolt laagrile tekitatud materiaalne kahju kuulub hüvitamisele lapsevanemate poolt.

8. Laagri juhtkond ei vastuta õnnetuste eest, mis on juhtunud siis kui laps on loata lahkunud laagri territooriumilt (hoonest) või õnnetus on juhtunud lapse oma süül.

9. Lapse haigestumise korral on laagri juhtkond kohustatud tagama esmaabi ja sellest koheselt teatama vanematele või kontaktisikule.

10. Laagri juhtkond ei vastuta laagrisse võetud isiklike asjade eest!

Head laagerdamist!
Võimlemisklubi Janika Tallinn

Lapse nimi *
Your answer
Lapse sünniaasta *
Rühma nimi *
Soovin saata lapse laagrisse tellitud bussiga *
Soovin, et laps tuleks laagrist tagasi tellitud bussiga? *
Kas lapsel on terviseprobleeme, millest peaks laagriülem teadlik olema? *
Lapsevanema nimi *
Your answer
Lapsevanema telefon *
Your answer
Lapsevanema meili aadress *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service