Zgłoszenie udziału w spotkaniu z                 Deanem Peacockiem (webinaria 2/5)
Zapraszamy na drugi z cyklu webinarów SZTAMY!

Na drugim webinarze dowiecie się więcej o różnych sposobach angażowania mężczyzn w przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet. Opowie o tym Ashoka Fellow:

Dean Peacock - przez ostatnie trzy dekady pracował w RPA, innych krajach Afryki, obu Ameryk i na całym świecie, aby zapobiegać przemocy, promować pokój, równość płci i prawa człowieka. Obecnie jest dyrektorem wielonarodowej inicjatywy Women's International League for Peace and Freedom, mającej na celu mobilizację mężczyzn na rzecz feministycznego pokoju. Jest współzałożycielem i byłym dyrektorem wykonawczym Sonke Gender Justice, wielokrotnie nagradzanej południowoafrykańskiej organizacji pozarządowej działającej w dwudziestu pięciu krajach Afryki, a także współzałożycielem i byłym współprzewodniczącym MenEngage Alliance, działającej obecnie w ponad siedemdziesięciu krajach na całym świecie.  

Webinar odbędzie się w języku angielskim z tłumaczeniem symultanicznym na język polski w aplikacji Zoom. Tłumaczenie i zadawanie pytań dostępne jedynie po rejestracji.

Tłumaczenie PJM: Barbara Parda i Diana Kirakowska
Tłumaczenie symultaniczne ang.-pl.: Maria Charmast
 
Webinar poprowadzi: Martyna Markiewicz

Aby zapewnić sobie tłumaczenie na j. polski i aktywny udział w webinarze, wypełnij poniższy formularz rejestracyjny.

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu przyjmujemy do: 3 sierpnia 2021

Link do pokoju webinarowego na Zoom, prześlemy dzień przed datą spotkania.
-
Projekt "SZTAMA w edukacji na rzecz zmiany" realizowany jest w ramach programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG. Liderka i inicjatorka projektu: Fundacja HerStory.
Webinar organizujemy we współpracy z Fundacją Ashoka.

Patronaty/matronaty projektu: Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej, Centrum Praw Kobiet - Oddział we Wrocławiu.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Płeć *
Wiek *
Imię i nazwisko *
Jaki typ instytucji reprezentujesz? *
Wpisz nazwę instytucji jaką reprezentujesz:
Dane kontaktowe_telefon: *
Dane kontaktowe_mail: *
Skąd dowiedziałeś / dowiedziałaś się o webinarze? *
Required
Czy wyrażasz zgodę na przesyłanie na Twój adres mailowy informacji o naszym projekcie w trakcie jego trwania (do 30.06.2022)? *
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.
1.  WYSYŁAJĄC TEN FORMULARZ Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Herstory.  
2. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji Spotkania Informacyjnego i dostarczania informacji o realizacji projektu „Sztama w edukacji na rzecz zmiany”.
3. Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych zwane RODO. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości wzięcia udziału w działaniach projektowych.
4. Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja HerStory z siedzibą we Wrocławiu54-206, przy ulicy Legnickiej 65, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym Lublin – Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000501384, NIP 9462647812, REGON 161661205. Z Administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email: fundacja.herstory@gmail.com lub pisemnie na adres siedziby Administratora.
5. Dane będą przechowywane przez okres 5 lat niezbędny do realizacji celu, o którym mowa w pkt. 2, do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa.
6. Twoje dane mogą być przekazywane do państwa trzeciego – Stanów Zjednoczonych Ameryki w związku z korzystaniem przez Administratora z usług dostarczanych przez: 
Microsoft Corporation (One Microsoft Way, Redmond, WA 98052, USA);
 Google LLC (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043 USA).
Przekazanie następuje na podstawie decyzji Komisji Europejskiej (tzw. Privacy Shield) stwierdzającej zapewnienie przez przedsiębiorców posiadających siedzibę na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki, którzy przystąpili do programu Privacy Shield, odpowiedniego stopnia ochrony danych osobowych. Przysługuje Ci możliwość uzyskania od administratora kopii danych osobowych przekazanych do państwa trzeciego.
8. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.
6. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przysługują Ci następujące uprawnienia: prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do cofnięcia wyrażonej zgody, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.
7. W przypadku powzięcia informacji o niezgodnym z prawem przetwarzaniu danych, przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
8. Twoje dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji i nie będą profilowane.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy