Krupju glābēja reģistrācijas anketa
Aizpildot reģistrācijas anketu, tu piekrīti brīvprātīgi iesaistīties īpašā misijā ar segvārdu KRUPIS. Misijas dalībnieki palīdzēs izglābt mazos prinčus – krupīšus, kuru pavasara migrācijas ceļus šķērso mūsu autoceļi, dzenot tos pāragrā nāvē.

Pirms piesakies, izlasi Rokasgrāmatu brīvprātīgajiem glābējiem un iepazīties ar noteikumiem, kas jāievēro. Rokasgrāmata pieejama vietnē https://www.daba.gov.lv/lv/misija-krupis.

(!) Krupju glābšanā var iesaistīties jebkurš interesents. Taču glābšanas aktivitātes saistītas ar augstu risku – atrašanos uz autoceļa, tāpēc personas, kuras ir jaunākas par 18 gadiem, drīkst iesaistīties tikai pieaugušo pavadībā. Ja esi jaunāks par 18 gadiem, pieteikuma anketu aizpilda pieaugušais, kura uzraudzībā dosies patruļās, sniedzot informāciju arī par Tevi.

Turpmākā saziņa ar brīvprātīgajiem notiks e-pastā. Saņemsi ziņas no adresāta krupis@daba.gov.lv. 

Atruna:
Anketā norādītā informācija tiks apkopota un izmantota tikai “Misija – KRUPIS. Izglāb princi!” vajadzībām – glābšanas darbu plānošanai, savstarpējai saziņai par vestēm un veicamajiem darbiem. Pēc misijas tā tiks dzēsta un netiks uzglabāta.  Vairāk par Dabas aizsardzības pārvaldes privātuma politiku var izlasīt: https://www.daba.gov.lv/lv/privatumu-politika#dabas-aizsardzibas-parvaldes-privatuma-politika.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Izpēti karti https://www.daba.gov.lv/lv/misija-krupis un norādi krupju migrācijas ceļa posmu (apzīmēts ar ciparu) vai maksimums divus, kur vēlies patrulēt krupju migrācijas laikā! Izvēlies savai dzīvesvietai tuvāko vietu! *
Norādi, cik daudz laika varēsi veltīt krupju glābšanas aktivitātēm, ņemot vērā, ka aktīvā migrācija notiek 2 nedēļas! *
Required
Vārds, uzvārds *
Patruļās iesaistīšu un pilnībā uzņemšos atbildību arī par nepilngadīgu personu (norādi vārdu, uzvārdu):
Lai patruļā esi redzams, pārvalde pirmajiem 200 brīvprātīgajiem var piedāvāt atstarojošas vestes ar kampaņas elementiem. Ja vēlies saņemt šādu vesti, norādi tās izmēru, ņemot vērā, ka to vilksi uz virsjakas. 
Clear selection
Vesti varēsi saņemt pārvaldes Siguldas birojā (Baznīcas iela 7, Sigulda, taču iepriekš par šo jāvienojas. Ja izvēlēsies šo iespēju, sazināsimies ar Tevi) vai arī izsūtīsim ar Omnivas starpniecību (ceļa izdevumus sedz pārvalde). Vēlos saņemt
Clear selection
Ja vesti vēlies saņemt Omnivas pakomātā, norādi sev  ērtāko pakomāta adresi. 
E-pasta adrese *
Telefona numurs *
Dzīvesvieta (pilsēta/pagasts/tuvākā apdzīvotā vieta) *
Ja esi gatavs iesaistīties kampaņā, apstiprini zemāk esošos apgalvojumus: *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy