Krupju glābēja reģistrācijas anketa
Aizpildot reģistrācijas anketu, tu piekrīti brīvprātīgi iesaistīties īpašā misijā ar segvārdu KRUPIS. Misijas dalībnieki palīdzēs izglābt mazos prinčus – krupīšus, kuru pavasara migrācijas ceļus šķērso mūsu autoceļi, dzenot tos pāragrā nāvē.

Pirms piesakies, lūdzu, izlasi Rokasgrāmatu brīvprātīgajiem glābējiem un iepazīties ar noteikumiem, kas jāievēro. Rokasgrāmatu atradīsi https://www.daba.gov.lv/lv/misija-krupis.

(!) Krupju glābšanā var iesaistīties jebkurš interesents. Taču glābšanas aktivitātes saistītas ar augstu risku – atrašanos uz autoceļa, tāpēc personas, kuras ir jaunākas par 18 gadiem, drīkst iesaistīties tikai pieaugušo pavadībā. Ja Ja esi jaunāks par 18 gadiem, pieteikuma anketu aizpilda pieaugušais, kura uzraudzībā dosies patruļās, sniedzot informāciju arī par Tevi.

Atruna:
Anketā norādītā informācija tiks apkopota un izmantota tikai “Misija – KRUPIS. Izglāb princi!” vajadzībām – glābšanas darbu plānošanai, savstarpējai saziņai par veicamajiem darbiem. Pēc misijas tā tiks dzēsta un netiks uzglabāta.  Vairāk par Dabas aizsardzības pārvaldes privātuma politiku var izlasīt: https://www.daba.gov.lv/lv/privatumu-politika#dabas-aizsardzibas-parvaldes-privatuma-politika.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Izpēti karti https://www.daba.gov.lv/lv/misija-krupis un norādi krupju migrācijas ceļa posmu (apzīmēts ar ciparu) vai maksimums divus, kur vēlies patrulēt krupju migrācijas laikā! Izvēlies savai dzīvesvietai tuvāko vietu! *
Norādi, cik daudz laika varēsi veltīt krupju glābšanas aktivitātēm, ņemot vērā, ka aktīvā migrācija notiek 2 nedēļas! *
Required
Vārds, uzvārds *
Patruļās iesaistīšu un pilnībā uzņemšos atbildību arī par nepilngadīgu personu (norādi vārdu, uzvārdu):
E-pasta adrese *
Telefona numurs *
Dzīvesvieta (pilsēta/pagasts/tuvākā apdzīvotā vieta) *
Ja esi gatavs iesaistīties kampaņā, apstiprini zemāk esošos apgalvojumus: *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy