Реєстрація на жіночий бізнес-форум LadyFest м. Чернівці (21 жовтня, 2023)
Запрошуємо на жіночий бізнес-форум, в межах програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини.

Коли? — 21 жовтня І  11:00-18:00
Де? — Бартка Івент Холл
Dress Code — діловий стиль в білому кольорі з елементами української етніки.

Традиційно на форумі:
🔹10+ зіркових спікерів
🔹Тільки реальні кейси та практичні знання без "води"
🔹Дієві інструменти та інсайти для бізнесу
🔹Відверто про шлях до успіху, лідерство, партнерство, конкуренцію, поразки і перемоги
🔹Панельна дискусія
🔹Надихаємось та заряджаємось мотивацією
🔹Знайдіть десятки нових ділових знайомств

Вартість участі - 1800 грн. Для членкинь Української Платформи діє спеціальна ціна.

Скористайтеся унікальною можливістю покращити свій бізнес! 

Захід організовано в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку за дорученням Європейського Союзу та уряду Німеччини реалізує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Організатор заходу – Українська Платформа "Жінки в Бізнесі".
Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО “Українська Платформа “Жінки в Бізнесі” і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.
#eu4business, #MovingForwardTogether, #gizSME
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваше ПІБ
*
Номер телефону
*
Електоронна пошта *
Назва організації

*
Посада
*
Чи є ви членкинею Української Платформи "Жінки в Бізнесі"
*
Звідки дізналися про захід *
Місцезнаходження підприємства (населений пункт)
*
Промисловість / сектор економічної діяльності
*

Дані збирає, опрацьовує і зберігає ГО «Українська платформа «Жінки в бізнесі» (https://bpc.in.ua/winb). Вказані Вами персональні дані будуть використані виключно з такими цілями: для звітності перед замовниками заходу з метою внутрішнього контролю якості проведення, для аналізу та складання узагальненого портрету учасників заходу (цільової аудиторії), для можливості зв’язатися з вами у разі необхідності повідомити додаткову інформацію про захід.

Захід передбачає фото/відеозйомку. Знятий матеріал може бути опублікований у вільному доступі в інтернеті: на веб-сайтах, YouTube каналах, сторінках соцмереж та інших видах комунікаційних майданчиків виключно з метою популяризації програми EU4Business, її замовників, виконавців та залучених партнерів. Якщо ви не бажаєте потрапити у кадр, то можете сісти у спеціально відведеній «сірій зоні», яка буде відповідно маркована. Фотограф/відеограф не фільмуватиме людей в цій зоні, а якщо випадково людина потрапить у кадр, то її обличчя буде розмите перед публікацією аудіовізуального матеріалу.

Ми поважаємо Вашу довіру. Ваші персональні дані не будуть використані в жодний інших спосіб. Дані опрацьовуватимуться відповідно до Директиви ЄС 95/46/ЄК та Рамкового рішення 2008/977/JHA. Ви маєте право в будь-який час робити запит про види використання даних, змінювати їх у разі потреби або вимагати обмеження чи видалення. Для цього, необхідно надіслати своє відкликання на електронну адресу: womeninbusinessup@gmail.com Законність використання до моменту відкликання залишається дійсною.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy