KOMUNIKĀCIJU DIENA 29.04.2021.
Runāt tāpat kā “TEDx”

Notiek: 29. aprīlī no plkst. 10:00-11:30

Mērķa auditorija:
Uzņēmumu vadītāji, personāla vadītāji, pārdošanas komandas. Visi, kuriem jāprezentē un jāstāsta par savu uzņēmumu, produktu, ideju un vīziju.

Vai Jūs esat kādreiz aizdomājušies par to, ka Jūsu runa varētu Youtube iegūt miljons skatījumu? Tāpat, kā tos iegūst TEDx runātāji?

No TEDx runām var (un vajag) mācīties daudz – sākot no klasiskā 18 minūšu garā formāta, beidzot ar perfekti izstrādātu runas struktūru un skaidri nodefinētu runas mērķi.
Klausoties izcilos TEDx runātājus, auditorija gan iemācās ko jaunu, gan atceras konkrētus ieteikumus, gan kļūst iedvesmota un “griboša” tālāk interesēties par tēmu.
Mūsu “online” laikmetā šīs prasmes ir vajadzīgas gan profesionālajā vidē, gan ikdienā – vebinārā dalībnieki atklās TEDx runu izcilības noslēpumu, kuru pārnest jau uz saviem komunikācijas kanāliem.

Vebinārā runāsim par:
1. TEDx runu ilgums – kāpēc tieši 18 minūtes?
2. Ievads kā reklāmas rullītis visai runai.
3. TEDx runu struktūra un uzmanības noturēšanas āķi.
4. TEDx runu analīze.

Dalībnieku ieguvumi:
Runas strukturēšanas zināšanas, TEDx runu izcilības noslēpums. Uzmanības iegūšanas un noturēšanas āķi. Labāko TEDx runu izlase, no kurām mācīties. Online laikmeta komunikācijas knifi. Ieteikumi TEDx runu principu ieviešanai savā biznesa komunikācijā.

Vebināru vadīs:
Viesturs Meikšāns. Ieguvis divas augstākās izglītības starptautiskajā mārketingā un teātra mākslā, kā arī darba pieredzi vienā no pasaules TOP 5 auditorkompānijām, Viesturs apguvis spēju prast paskatīties uz biznesa pasauli caur netipiski radošu, režisorisku perspektīvu. Un tieši šajā kursā māksla noturēt auditorijas uzmanību cieši savijas kopā ar zināšanām par mārketinga tendencēm. Viesturs ir iestudējis vairāk kā 30 izrādes un ir vairākkārtējs Spēlmaņu nakts, Lielā Mūzikas Balva un Dienas Kultūras balva laureāts, Runas skolas dibinātājs, lektors, kā arī TEDx Rīga konsultants.

Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.
Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu vebināram.
Vārds, uzvārds *
Pārstāvētais uzņēmums, organizācija *
Amats *
E-pasts *
Tālruņa numurs *
Pārstāvētais uzņēmums, organizācija ir LTRK biedrs *
Kādas tēmas Jūs vēlētos dzirdēt nākamajos "KOMUNIKĀCIJU DIENA" semināros?
Kādi ir Jūsu jautājumi ekspertam par šo tēmu?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy