Współpraca z biznesem - początek
Chcemy rozpocząć współpracę z biznesem. Potrzebujemy wsparcia finansowego, sprzętowego, osobowego. Przygotowujemy maila, wysyłamy i nic... Co zrobiliśmy źle? Na to pytanie pomoże odpowiedzieć Karol Krzyczkowski autor bloga www.aktywny.blog, koordynator projektów w Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Autor wielu publikacji dot. wolontariatu oraz współpracy z biznesem.

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli, wolontariuszy, osób zatrudnionych w organizacjach pozarządowych.

kiedy: 6 czerwca 2018 r. w godzinach 16.00 - 21.00
miejsce: Sektor 3 Szczecin, III piętro, sala multimedialna

uwaga - ilość miejsc ograniczona

Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, organizacja, telefon, adres e-mail) przez Fundacje Sektor 3 z siedzibą w Szczecinie 70-441, ul. Księcia Bogusława X 10/10 w celu skorzystania ze wsparcia oferowanego w ramach zadania publicznego "Prowadzenie Centrum Wspierania Organizacji" realizowanego w ramach umowy CRU 18/0000003 podpisanej z Gminą Miasto Szczecin.

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że:
a) w każdej chwili mogę zażądać usunięcia moich danych osobowych z bazy Współpraca z biznesem - początek, poprzez wysłanie e-maila zawierającego stosowne żądanie na adres: biuro@sektor3.szczecin.pl,
b) mam prawo zażądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia danych do innego administratora.

Podane dane są kasowane w momencie uzyskania wsparcia.

Szczegółowe informacje dot. polityki prywatności Fundacji Sektor 3 są dostępne pod adresem: http://sektor3.szczecin.pl/polityka-prywatnosci

Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych przez Fundacje Sektor 3 w celu uczestniczenia w szkoleniu. *
W przypadku zaznaczenia opcji "NIE" nie będziemy mieć możliwości dopuszczenia do szkolenia.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service