Zapisy na spacer śladami fabryk PRL 3.10.2020
Zapraszamy na spacer śladami fabryk działających w PRL na pograniczu Polesia i Śródmieścia. Wydarzenie jest BEZPŁATNE ale ze względu na regulacje związane z epidemią COVID-19, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Na podany adres e-mail zostanie wysłana lokalizacja miejsca startu spaceru. Prosimy o wpisywanie prawdziwych danych abyśmy w sytuacji związanej z epidemią mogli się z Państwem skontaktować. Podane informacje nie będą wykorzystywane w żaden inny sposób, niż ten związany z zagrożeniem epidemicznym. Chyba, że zaznaczycie Państwo ostatni punkt. Wtedy dodamy Państwa adres e-mail do naszego newslettera.
Zdjęcie tytułowe: Kosma Chodurek
Imię i nazwisko *
Numer telefonu *
Adres e-mail *
Rozumiem i akceptuję fakt, że na spacer muszę przyjść z podpisanym przez siebie oświadczeniem o stanie zdrowia. Wzór oświadczenia pobierze klikając w link: https://drive.google.com/file/d/1hN12nq1wZtXvOjTLU9t99tynyJkm3ei7/view?usp=sharing *
[Ten punkt nie jest obowiązkowy] Chcę otrzymywać newslettery od Stowarzyszenia Topografie! (*Pragniemy zaznaczyć, że newslettery wysyłamy bardzo rzadko. Tylko wtedy kiedy mamy coś na prawdę ważnego do zakomunikowania)
Clear selection
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy