Seminārs uzņēmējiem "Mūsdienu mājaslapas & internetveikala izveides pamatprincipi (dalībniekiem ar priekšzināšanām)" (30.04.2021.)
Seminārs Latgales uzņēmēju iepazīstināšanai ar mūsdienās aktuālām mājaslapu, e-veikalu izveides platformām, kā arī ar galvenajām vadlīnijām, kas jāņem vērā tās veidojot, lai tās ne tikai tehniski funkcionētu, bet būtu arī modernas, viegli lietojamas, ar veiksmīgu saturu un apmeklētājiem draudzīgas!

UZMANĪBU! PIESAKOTIES SEMINĀRAM, JŪS PIEKRĪTAT SAVU BILŽU UN VĀRDU PUBLICĒŠANAI PROJEKTA ATSKAIŠU VAJADZĪBĀM PROJEKTA IEVIESĒJA MĀJAS LAPĀ UN SOCIĀLAJOS TĪKLOS!
Ja piesakies semināram, LŪDZU TIEŠĀM IEPLĀNO šo datumu semināram. Ja semināra dienā nepieslēgsies un par to nepaziņosi uz latgales.uznemejs@gmail.com, TEV TIKS IEROBEŽOTAS IESPĒJAS "aizņemt vietu" nākošajos semināros! Paldies par sapratni!

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība" ietvaros projekts “Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā”. Projekta Nr. 19-00-A019.332-000007 Aktivitāte "Semināru cikls III"
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Vārds *
Uzvārds *
Pārstāvētais uzņēmums *
Telefona numurs *
Pārstāvētā partnerība *
Mana līdzšinējā pieredze saistībā ar mājaslapu un/vai interneta veikalu izveidi: *
Lūdzu, mini 1-3 lietas, ko tieši vēlies noskaidrot / uzzināt šajā seminārā?: *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy