Edirne'de Gençler için Demokrasi ve İnsan Hakları Eğitimi Başvurusu
Katılım Koşulları ve Bilgileri:
- Bu çalışma için toplam 20 kişilik yer ayrılmıştır ve bu sayının üzerinde başvuru yapılması durumunda, SEHAK katılımcıları duyuruda belirtilen kıstaslara göre seçecektir. Seçim kriterleri, grup üyelerinin çeşitliliğini göz önüne alarak tasarlanmıştır.
- 11 Mayıs 2019 tarihinde bir gün sürecek olan atölyenin tamamına katılım zorunludur. Eğitim 10.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecektir.
- Eğitim çalışmasına katılım ücretsizdir.
- Başvurular arasında Edirne ve civarında ikamet edenlere öncelik tanınacaktır.
- Edirne dışından baş vuranlar, konaklama ve ulaşım masraflarını kendilerini karşılayacaktır.
- Başvurular en geç 3 Mayıs 2019 tarihine kadar yapılmalıdır, bu tarihten sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.
- Başvuru sonuçları SEHAK tarafından değerlendirilecek ve sonuçlar tüm başvuru sahiplerine e-posta ile bildirilecektir.
- Programın tümüne katılan katılımcılara, Katılım Sertifikası verilecektir.
- SEHAK, çalışma sırasında eğitim ile ilgili kuralları ihlal eden katılımcıları çalışmadan uzaklaştırma hakkını saklı tutmaktadır.
- Bu çalışma, insan hakları ve demokrasi içerikli daha geniş bir çalışma kapsamında olup, katılımcılardan bu konularda hassas olmaları beklenmektedir.

Önemli not: Eğitimler sırasında çekilen fotoğraflar, SEHAK'ın web sitesinde ve çeşitli basılı materyallerinde kullanılabilir. Aksini belirtmediğiniz takdirde, bu formu doldurduğunuzda fotoğraflarınızın yayınlanmasına izin vermiş olursunuz.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service