Ліга Толерантності оголошує конкурс для спортивних спільнот!
В рамках Школи Холістичного Футболу за підтримки мережі Fare Network, антидискримінаційного партнера УЄФА, досвідчені тренери Ліги Толерантності відвідають 12 спортивних спільнот з різних куточків України з метою цілісного сприяння Вашому розвитку.
Школа Холістичного Футболу триватиме 3 години та включатиме:
- соціальну версію футболу (1,5 години);
- оцінка можливостей розвитку спільноти;
- визначення базоовго інвентарю для поглиблення в соціальні спортивні ігри (частина спортінвентарю буде закуплена та надіслана спільноті);
- спільну дегустацію здорової їжі.
В нашій Школі дівчата та хлопці, жінки та чоловіки грають разом без жодних вікових обмежень та не зважаючи на рівень футбольного таланту. Дозволяється сімейна участь. Кожна людина бере на себе відповідальність за можливі ризики під час гри у футбол. За дітей відповідальність несуть батьки або згідно ЗУ.
Умови участі:
- наявність 2-х громадських спортивних майданчиків (як відкритого, так і спортивної зали на випадок дощу, розміри 20х40 м. або наближені);
- спортивна спільнота залучить 14-28 осіб. Наявність представниць та представників наступних місцевих груп за соціальними ознаками та/або ідентичністю стане додатковою перевагою при відборі: люди з етнічних меншин, люди з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи, ЛГБТКІ+, сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, люди у складних життєвих обставинах;
- кількість людей однієї статі не перевищує 60 відсотків.
Вітається участь людей, які за власним бажанням, лікарськими застереженнями чи інших причин не гратимуть в межах майданчика. В той же час, вони активно гратимуть як спостерігачі(-ки), медіатор(к)и чи фасилітатор(к)и в залежності від соціальної версії футболу.
Дедлайн подачі аплікаційної форми - 25 квітня включно!
Соціальні версії спортивних ігор формують навички спільного прийняття рішень, ненасильницької комунікації та трансформації конфліктів, розвивають почуття емпатії та солідарності, надають практичні знання для свідомого збереження краси людського різноманіття.
Найактивніші 10 представниць та представників спортивних спільнот будуть долучені до вдосконалення та видання посібника з нової емпаті-гри ІнклюБочча та запрошені до проведення спортивно-освітнього Фестивалю в Івано-Франківській області, який відбудеться в рамках тижнів дії кампанії Футбольні Люди #FootballPeople у жовтні 2018 р.
Вони також отримають Сертифікати з переліком досягнутих компетенцій та увійдуть до Міжнародної Мережі Тренерів кампанії «Грай за Права Людини!" для подальшого спілкування, обміну досвідом, участі в міжнародних заходах, реалізації партнерських ініціатив, професійного та особистісного розвитку.
Більше про кампанію "Грай за Права Людини!" за посиланням: www.facebook.com/groups/165126474039234
Ілюстрація анонсу - Юлія Фомічова, президентка Ліги Толерантності
Назва спортивної спільноти *
Your answer
Повні адреси спортивної зали та відкритого майданчика (можна найближчого будинку) *
Your answer
Ім'я та прізвище лідера або лідерки спільноти *
Your answer
Контактний номер телефону *
Your answer
Електрона адреса *
Your answer
Посилання на Вашу ФБ-сторінку чи сторінку спільноти (ініціативної групи, НУО, соціальної інституції, освітнього закладу, інше) *
Your answer
Скільки людей візьме участь у Школі? *
Позначте всіх, хто увійде в цю групу *
Required
Опишіть сильні та слабки сторони Вашої спортивної спільноти? *
Your answer
Якою Ви бачите Вашу спільноту після проходження Школи Холістичного Футболу? *
Your answer
Які заходи Ви плануєте для поширення набутих компетенцій? *
Your answer
Бажаний період чи періоди для зустрічі (з квітня по вересень 2018 р. включно) *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms