Попіклуйся про сусіда! Інформуй про випадки імовірного захворювання на коронавірус у Тернополі
Просимо тернополян та гостей міста повідомляти про факти імовірного поширення коронавірусної інфекції на території Тернопільської громади (місто Тернопіль та населені пункти, які приєдналися до обласного центру)

У випадку, якщо вам відомо про прибуття людей із-за кордону, які не дотримуються самоізоляції впродовж 14 днів; якщо ваші сусіди мають високу температуру і нещодавно повернулися з інших країн, інформуйте про це Тернопільський оперативний штаб, який створений для боротьби з коронавірусом.

Медичні працівники та представники поліції перевірять інформацію та при потребі нададуть медичну допомогу вашим сусідам, рідним та близьким!
Хочу повідомити про імовірний випадок захворювання на коронавірус анонімно *
Якщо ви обрали у попередньому полі відповідь "Ні", введіть ваші контактні дані, наприклад, номер телефону, ПІП, адресу тощо.
Your answer
Чи відомі вам випадки підозри на захворювання на коронавірус на території Тернопільської громади? *
Чи дотримуються ці особи режиму самоізоляції? *
Чи з'явилися у вашому будинку люди, які повернулися з-за кордону впродовж остатаннього місяця, які могли перебувати у країнах, де поширюється захворювання? *
Your answer
Опишіть детально ситуацію, на яку варто звернути увагу медичним працівникам та представникам поліції: хто може бути імовірно хворим на коронавірус; звідки людина прибула і т.д. *
Your answer
За якою точною адресою проживає дана особа або група осіб? *
Your answer
Якщо особа або група осіб проживає за межами Тернопільської громади, вкажіть населений пункт та район
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy