SZKOLENIE UNPLUGGED FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Informacje ogólne:
Zadane publiczne jest realizowane w ramach Narodowego Programu Zdrowia i współfinansowane ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych, będących w dyspozycji Ministra Zdrowia w ramach konkursu przeprowadzonego przez Krajowe Biuro do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii


KLAUZULA RODO


1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Inspiratornia z siedzibą w Warszawie, ul. Zielone Zacisze 3 lok. 111.
2. W przypadku wyrażenia zgody przez Panią/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji działań rekrutacyjnych oraz organizacyjnych związanych z realizowanym szkoleniem. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
3. Po zakończeniu rekrutacji dane przetwarzamy na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu w celach statutowych, archiwalnych i statystycznych do 5 lat.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa: prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
6. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych.
8. Przekazane na potrzeby rekrutacji dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.

IMIĘ I NAZWISKO *
Your answer
JAKI WYKONUJESZ ZAWÓD? *
Your answer
PODAJ PEŁNĄ NAZWĘ I ADRES POCZTOWY SZKOŁY, W KTÓREJ PRACUJESZ *
Your answer
WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA (Uwaga: szkolenie odbywa się w Warszawie w PRACOWNI DUŻY POKÓJ. Jednak sama rezerwacja miejsca na szkolenie następuje po wpłaceniu przez Państwa 100 zł na konto Fundacji - numer podamy w e-mailu zwrotnym) *
NOCLEGI (uwaga, Fundacja dysponuje określoną liczbą miejsc w hotelu - po jej wyczerpaniu istnieje jednak możliwość opłacenia samodzielnie noclegu na preferencyjnych warunkach) *
Jaki rodzaj posiłku wybierasz? *
PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL, Z KTÓREGO KORZYSTASZ NA CO DZIEŃ *
Your answer
I OSTATNIE PYTANIE - PODAJ SWÓJ NUMER TELEFONU (jest niezbędny byśmy mogły się z Tobą skontaktować, by potwierdzić udział w szkoleniu) *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service