Piknika piedāvājums pie "Zvārtes ieža" - pārgājiena turza
1. Izvēlies piedāvājumu*
2. Veic apmaksu - rēķinu nosūtīsim e-pastā
3. Zvārtes ieža informācijas centrā bezkontakta veidā saņem savu piknika turzu**
4. Baudi piknika piedāvājumu, svaigu gaisu un ieža burvību. Vienreizējie papīra trauki, salvetes un koka piederumi iekļauti cenā. Katram piknika piedāvājumam komplektā arī īpašie "Enter Gauja" ceļveži un "Zvārtes ieža" pārgājiena uzdevumi.

*Vienam pasūtījumam minimālais komplektu skaits: 2.
Pārtikas piedāvājumu nodrošina saimniecība "Kalna Paltes".
**Pasūtījumu veic vizmas 2 dienas iepriekš
Ja jums pa ceļam ir ugunskura vieta
VEĢETĀRS 1: Spinātu pankūku rullīši uz iesmiņa (karsēšanai ugunskurā), salātu bļoda ar vegānu pesto mērci, sēklu maizītes ar grilētu ķirbju humusu, šokolādes-banānu mafini. Cena: 13, 50 EUR. Skaits:
Your answer
VISĒDĀJU 1: Vistas filejas gabaliņi ar dārzeņiem uz iesmiņa (cepšanai ugunskurā), tvaicētu dārzeņu asorti folijā (karsēšanai ugunskurā), zaļumu mērcīte, salātu bļoda ar bazilika pesto mērci (pasniegtu atsevišķā trauciņā), vaniļas – meža ogu mafini. Cena: 13, 50 EUR. Skaits:
Your answer
Ja jūsu pietura ir neprognozējama un iespējama arī uz celma
VEGĀNS 2: Dārzeņu bļoda ar sēkliņām un vinegera mērci (pasniegtu atsevišķā trauciņā), mājās ceptas vegānu maizes tosti ar zaļo zirnīšu humusu, augļu un ogu krūzīte, vegānu rafaello. Cena: 13, 50 EUR. Skaits:
Your answer
VISĒDĀJU 2: Cēzara salātu bļoda ar bekona kraukšķiem (mērcīte atsevišķā trauciņā), mājās cepta sēklu maize ar garšaugu eļļu (atsevišķā trauciņā), augļu un ogu krūzīte, rabarberu plātsmaizītes ar drumstalām. Cena: 13, 50 EUR. Skaits:
Your answer
Ja jums patīk arī panašķēties arī pa ceļam
KOMPLEKTS 3: Siera bumbas ar dzērvenēm un riekstiem, mājās ceptās sēklu maizītes, grauzdiņi ar ķiplokiem, aso piparu marinādē izturēti siera gabaliņi, svaigu dārzeņu tūtītes (jaunie burkāni, gurķīši, ķirštomāti, paprika), auzu pārslu cepumiņi ar riekstiem. Cena: 11, 00 EUR. Skaits:
Your answer
E-pasts saziņai un rēķina saņemšanai *
Your answer
Datums un laiks, kad vēlos saņemt savu piknika turzu komplektu *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy