Як не постаріти завчасно: психологічні секрети гармонійної старості
В старості відбуваються зміни не тільки в тілі, але і в психіці. Люди дбають про своє тіло, адже старіти в здоровому тілі набагато приємніше, ніж у хворому і немічному. Однак не всі пам’ятають, що здоровим тіло робить здоровий дух. На лекції, яку організовує Фонд «Відкрий Україну» в рамках програми «Відкрий себе» мова піде про психологічні секрети старіння, про те, як перейти рубікон та ввійти в «золотий вік», зберігши натхнення та інтерес до життя.

Лекцію читатиме практикуючий психолог-консультант, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психодіагностики та клінічної психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Світлана Васьківська.

Під час зустрічі пані Світлана буде говорити:
Про психологію старіння та «друге дихання» на марафонській дистанції життя;
Про те, як дожити до старості «сповна розуму» та запобігти симптомам психологічного старіння. Про закономірності конструктивної та деструктивної старості;
Про вікову психосоматику та її запобігання;
Про психологічні фактори, які прискорюють старіння, і про те, як цьому протистояти.

Лекція відбудеться у середу, 17-го травня, о 19:00 в креативному просторі «INVERIA» (вул. Володимирська, 49а).

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА. Реєстрація на лекцію обов’язкова.

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:

Світлана Васьківська – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психодіагностики та клінічної психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, практикуючий психолог-консультант, тренер. Автор низки наукових публікацій, зокрема підручника з «Основ психологічного консультування» та навчальних авторських програм по психологічному консультуванню, соціально-психологічному навчанню та психосоматиці.

Програма «Відкрий себе» спрямована на особистісний розвиток та зміцнення власної освіти. Метою програми є поширення нових знань, ідей для сприяння саморозвитку та розвитку громадянського суспільства в Україні. В рамках програми відбуваються відкриті лекції, зустрічі, тренінгами з фахівцями різних сфер, які допомагають широкому загалу більше пізнати, зрозуміти та відкрити себе.
Ім'я *
Your answer
Прізвище *
Your answer
Сфера діяльності *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Звідки Ви дізналися про лекцію? *
Якщо у Вас є запитання до лектора, будь ласка, вкажіть його
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy