Реєстрація на участь в проекті "Школа Волонтерів"
26-27 червня 2017 року у Покровську буде проходити соціальний проект «Школа Волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ». «Школа волонтерів» – це проект, спрямований на популяризацію ідей волонтерства, підвищення рівня обізнаності про історичний досвід волонтерської діяльності у світі, заохочення громадян, у тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО) до активної участі в суспільному житті своєї громади, об’єднання ВПО і громади задля досягнення взаємних цілей та створення позитивного іміджу України.

До участі у проекті запрошуються активні громадяни, студенти, представники громадських організацій. Під час тренінгів учасники отримають не лише чітке уявлення з історії волонтерського руху, правового статусу волонтерів, діяльності громадських організацій, а й основні навички, необхідні для обговорення рішень, прийнятих місцевою владою.
Прізвище *
Your answer
Ім'я *
Your answer
По-батькові *
Your answer
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Електронна адреса *
Your answer
Місто проживання *
Your answer
Чи маєте Ви досвід волонтерської діяльності? *
Your answer
Чому Ви бажаєте взяти участь в Школі Волонтерів? *
Your answer
Чи готові Ви брати участь в роботі Школи протягом двох днів? *
Посилання на Ваш профіль в соціальних мережах (facebook, vk)
Your answer
На виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р., я даю згоду ВГО "Поруч" на обробку моїх персональних даних *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy