Vyplň teraz krátku prihlášku a nakopni sa vpred
Teší nás tvoj záujem prihlásiť sa do ročného programu pre stredoškolákov na Slovensku - I AMbitious, ktorý ťa môže veľa naučiť a posunúť vpred. Prihlasovanie oficiálne začína v januári 2022. Neváhaj však sa prihlásiť už teraz.
O postupe do druhého výberového kola ťa budeme informovať e-mailom (vyplň preto, prosím, správny e-mail a kontakt na seba). Ak máš na nás nejakú otázku, neváhaj sa pýtať cez sociálne siete, alebo priamo kontaktuj adriana@iambitious.sk.

Prihlášku odošli čo najskôr, počet miest v programe je limitovaný. Snaž sa vypracovať tvoje odpovede čo najkvalitnejšie a radšej si ich priebežne ulož.

Držíme ti palce!
Tím I AMbitious
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Meno a priezvisko *
Telefónne číslo *
Názov aktuálnej školy *
Aktuálny stupeň štúdia *
Ako si sa o nás dozvedel/-a ? *
Required
Prihlasujem sa do I AMbitious: *
Máme mnoho študentov a študentiek z okolitých krajov. Ak si z Bratislavského či Nitrianského kraja, odporúčame ti prihlásiť sa do I AMbitious v Trnave. Ak si zo Žilinského kraja, odporúčame ti prihlásiť sa do I AMbitious v Trenčíne. Ak si z Prešovského kraja, neváhaj a prihlás sa do Košického kraja. Nie je to žiaden problém, pretože I AMbitious prebieha len raz do týždňa v piatok od 16:00. Ak si z Banskobystrického kraja, čoskoro budeme otvárať I AMbitious aj u teba! Dovtedy sa môžeš zapojiť do našich online aktivít.
Aké sú alebo boli tvoje mimoškolské aktivity? V čom ti pomohli alebo pomáhajú rozvíjať sa? *
Popíš rôzne projekty, voľnočasové aktivity, ktorých si alebo si bol/-a súčasťou a posunuli ťa vpred.
Čo sú tvoje ciele v budúcnosti a ako na nich pracuješ už dnes? *
V čom vidíš najväčšie nedostatky vo svojom okolí, regióne či v našej krajine? Čo a ako by si chcel/a zmeniť?
Odpoveď na túto otázku je nepovinná, avšak veľmi nás zaujíma ako ty by si zmenil/a nedostatky či vylepšil/a veci vo svojom okolí, v regióne, na Slovensku či vo svete
*
ĎAKUJEME! O postupe do ďalšieho kola ťa budeme kontaktovať e-mailom. Keby ti náhodou nepríde e-mail, pozri sa do spamu alebo mi napíš na: adriana@iambitious.sk
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy