Pomoc - Farmaceutická fakulta
Milí studenti,

tento soubor vznikl za účelem pomoci lékárenským zařízením v době pandemie. V návaznosti na iniciativu „Dobrovolníci z řad studentů LF“ https://www.facebook.com/groups/199849441267270/ se studenti Farmaceutické fakulty, kteří chtějí nějakým způsobem pomoci zapisují skrz tento dotazník.
Vy, co jste již vyplnili soubor EXCEL se ZNOVU, prosím NEZAPISUJTE.

Jedná se o pomoc lékárnám - výpomoc při odborných činnostech (příprava IPLP, retaxace, dispenzace, příjem zboží a jiné odborné činnost), a jiná výpomoc (hlídání dětí, roznos léků a nákupy seniorům...). Veškerá vaše pomoc bude dělána ve vašem volném čase nad rámec samostudia určeného fakultou, které by se po dobu uzavření školy nemělo zanedbávat.

Pokud jste domluveni již dopředu s nějakou lékárnou, prosím, ať sledují stránky FaF je zde inzerát, na který mají reagovat - https://www.faf.cuni.cz/Verejnost/Zpravy/2020/Vypomoc-studentu-lekarnam/?lang=cs-cz. Už je v provozu mail studenti.vypomoc@faf.cuni.cz , přes který se na nás lékárny mají obracet s jejich požadavky. Prosím, nedomlouvejte si tuto pomoc sami, nebude Vám to moci být uznáno jako praxe.

Děkuji za váš čas a ochotu!

Přeji vám a vašim rodinám pevné zdraví

jménem Studentského sboru Akademického senátu Farmaceutické fakulty v Hradci Králové
Eliška Voříšková, místopředsedkyně AS FaF
voriskoel@faf.cuni.cz
Jméno a příjmení *
Your answer
email *
Your answer
*
Ročník *
Kraj *
Required
Město, kde můžu pomoci (pokud Praha, specifikuj části; pokud možný dojezd do více měst, vypiš ze kterého pojedeš a do kterých nejdál dojedeš- ne "okolí!") *
Your answer
Poznámka
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy