Ruhi Su Dostlar Korosu Başvuru Formu
Sevgili Dostlar,

Ruhi Su Kültür ve Sanat Derneği çatısı altında yer alan Ruhi Su Dostlar Korosu, Şef Mutlu Ödemiş yönetiminde çalışmalarını sürdürmektedir. Koro çalışmaları, mesai saatleri dışında, hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftada 2 kez, Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde (Kadıköy/İSTANBUL) yapılmaktadır. Koristlerin provalara katılımı zorunludur.

Korist seçimi için 12 Kasım Pazar günü gerçekleşecek olan müzikal görüşmede "Duyum Testi" (Tek ses, çift ses, 3 ve 4 ses, ezgi, ritim tekrarlama ve ses kalitesini ortaya çıkaracak uygulamalar) yapılacaktır. Şef'in belirlediği yeni korist kontenjanı doğrultusunda korist alımı yapılacaktır. Yeni sezon çalışmalarına katılmaları uygun bulunan koristler, 3 aylık uyum sürecine tabi tutulurlar. Bu süreçte beklenen koşullar: çalışmalara eksiksiz katılım, koro repertuvarına hakimiyet ve koro ile sosyal uyumdur.

Detaylı bilgilendirme 10 Kasım tarihine kadar tarafınıza e-mail yoluyla iletilecektir.

Aramıza katılacak yeni korist arkadaşlarımızı heyecanla beklemekteyiz. Sizi daha iyi tanımak ve seçmeler öncesinde bilgilendirmeler yapmamız için başvuru formunu eksiksiz doldurmanızı rica ediyoruz.

İlginiz İçin Teşekkür Ederiz.

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms