Formularz zgłoszeniowy na szkolenie "Diagnozowanie dysleksji rozwojowej" (Bateria 7-9, Bateria 10-12, Bateria 13-15/GIM, Bateria 16+)
Opis szkolenia przygotowany przez prowadzących:
"Szkolenie stanowi połączenie dotychczas realizowanych szkoleń ze wszystkich baterii diagnozy dysleksji (B7/9, B10/12, BGIM, B16plus) oraz szkolenia "Diagnoza dysleksji - fakty, mity, kontrowersje". Szkolenie adresowane jest do diagnostów, którzy nie posiadają uprawnień do posługiwania się którąś z w/w baterii, a chcieliby takie uprawnienia zdobyć. W szkoleniu mogą uczestniczyć psycholodzy i pedagodzy diagności z PPP, OZSS oraz placówek systemu ochrony zdrowia".

Dodatkowe informacje:
Szkolenie organizowane jest w Krakowie w Centrum Konferencyjnym Archeion (Sala Rubinowa) w dn. 12 grudnia. Pełne szkolenie kwalifikacyjne trwa 4,5 godziny zegarowej i kończy się uzyskaniem zaświadczenia uprawniającego do samodzielnego stosowania "Baterii metod diagnozy przyczyn niepowodzeń edukacyjnych u dzieci 7-9 letnich", "Baterii 10-12", "Baterii 13-15/GIM" oraz "Baterii 16+". Szkolenie odbędzie się w godzinach od 9.00 do 13.30. Organizator zapewnia serwis kawowy.

Uprzejmie informujemy, że warunkiem rezerwacji miejsca na szkoleniu jest uiszczenie opłaty za uczestnictwo w terminie 3 dni roboczych od zgłoszenia. W przypadku rezygnacji uczestnika z udziału w szkoleniu organizator nie przewiduje możliwości zwrotu wpłaconych środków - prosimy o przemyślane zapisy.
Email *
Clear selection
Clear selection
*
Informacje o organizatorze
Szkolenie organizowane jest przez Niepubliczną Specjalistyczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną "TOTORO" w Krakowie - www.poradniatotoro.pl. Szkolenie prowadzi dr Bartosz Radtke.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy