Sürdürülebilir Yaşam Atölyesi
"Sürdürülebilir Yaşam Atölyesi" Karaburun Bozköy'de yer alan Furma Ekolojik Yaşam Çiftliğinin kurucusu Şadan Tütüncü'nün eğitmenliğinde ve ev sahipliğinde 2-3 Haziran 2018 tarihinde gerçekleşecektir.
İki gün sürecek atölyede;
Masanobu Fukuoka'nın Doğal Tarımı, kendine yeterli olma kavramı,Sürdürülebilir Yaşam ve Permakültür konularında deneyimler paylaşılacaktır. Bunun yanında Furma çiftliğinde daha önce gerçekleştirilmiş olan gıda ormanı, toprak işlemesiz tarım, biyoçeşitliliğin korunması, toprak zenginleştirme ve su tutma yöntemleri, etkin mikroorganizma kullanımı, tohum topu, atık su yönetimi, yükseltilmiş yataklar, kenar etkisi gibi permakültür uygulamaları da yerinde anlatılacaktır.
Serbest zamanda denize girebileceğimiz, kahvaltıları ve öğle yemeklerini ortak mutfakta hep birlikte hazırlayacağımız bu eğitime katılım için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

-Konaklama Furma Ekolojik Yaşam Çiftliği'nde yapılacaktır. Çiftlikte 2 ve 3'er kişilik toplam 7 oda mevcuttur. Odalar katılımcılar tarafından paylaşılacaktır.
-Giderlere Katılım ve Konaklama Payı 300 TL olarak belirlenmiştir. Bunun 50 TL'si Zeytince Derneğine bağış olarak aktarılacaktır.
-Kontenjan 15 kişi ile sınırlıdır. Formu doldurarak banka hesabına ödeme yapanlara öncelik verilecektir.

Hesap Numarası:
Şadan TÜTÜNCÜ
IBAN: TR96 0006 4000 0013 4990 2289 49

Etkinlik detayları ve etkinlik programı için http://zeytinokulu.net/ adresini ve
https://www.furma.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

E-posta adresiniz?
Your answer
Adınız ve soyadınız?
Your answer
Telefon numaranız?
Your answer
Bu eğitime katılma motivasyonunuz?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service